Sniper 3D oyunu apk indir

 

Sniper 3D oyunu oldukça gerçekçi grafikleri olan bağımlılık yaratıcı bir oyundur, oyunda nişan alarak ve diğer becerileriniz yardımıyla görevleri tamamlamanız gerekir. Ayrıca, gerçek anlamda sürükleyici olan sezgisel kontrollere sahiptir, bu da hedefleri tutturmayı oldukça zorlaştırır.

Oyuna ilk atışı yaparak başlarsınız, bu da tam olarak ateş etmek istediğiniz yere ateş etmeye ve nişan almaya alışmanızı sağlar. Bu andan itibaren, başarılı bir şekilde görevlerinizi tamamlamak için düşmanlarınızdan daha hızlı olmanız gereken yüzlerce farklı seviyeyle karşılaşacaksınız. Tek bir atışla düşmanlarınızı öldürmek istiyorsanız, silahlarınızın seviyesini yükseltmeniz önemli.

Amaç her zaman aynı: kötü adamları öldürün ve güvenlik için hapse atın. Saldırıdan kaçamıyorsanız, baştan başlamanız ve tüm vatandaşları kurtarmanız gerekecek. Bir çok durumda, bir silahtan daha fazlasını bir arada kullanmanız gerekiyor ki saldırınız gerçek bir etki yaratabilsin. Örneğin, tek bir dürbünlü tüfekle zırhlı helikopteri aşağı indiremezsiniz.

BENZER  Sniper Furry Apk indir
>

Görevi başarılı bir şekilde tamamladığınızda, hedefinize isabet eden kurşunun yavaşlatılmış hareketini tekrardan görebileceksiniz. Devam tuşuna basarak durdurabilirsiniz, ancak bu Sniper 3D’de oldukça sık olan bir sahnedir; çünkü yavaşlatılmış kameralar gerçekten grafiklerin kalitesini gösterir.

 
Sniper 3D oyunu apk indir YAPILAN YORUMLAR