sniper furry apk, keskin nişancı oyunu

Sniper Furry Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Sniper Furry Apk indir

Dünyanın en gerçekçi sniper oyununu oynamaya hazır mısınız? O zaman Sniper Furry apk indirmenin tam zamanı. Bu oyunda düşünmek yok, ateş aç ve saldır! Sniper Furry diğer keskin nişancı oyunlarından çok daha gerçekçi görsel efektlere ve ses desteklerine sahip bir oyundur. Sniper Furry’deki temel amacınız ise size verilen görevleri görev bölgelerine giderek yerine getirmek ve asla pişman olmamak!

 

Sniper Furry oyunu içinde tam tamına 130 adet görev bulunuyor. Bu görevlerin her biri bir başka bölgede ve bir başka düşman ile ilgili. Göreviniz, size söylenen bölgeye gidip düşmanlarınızın işini bitirmek. 3BSniper grafiklerine sahip olan bu oyunda hedefinizdeki her ne ise isabet etmeniz çok daha kolay çünkü Sniper dürbünü içerisinden gözlem yapıyorsunuz. Tam anlamıyla bir keskin nişancı deneyimi yaratan bu oyun içerisinde birbirinden güçlü silahlar bulunmaktadır. Silahını seç ve hedefini al. Sonra da hedefindeki insan, askeri araç veya hava araçlarını yok et!

BENZER  Gta 6 Apk indir + Sd Data
>

 

Sniper Furry çok oyunculu bir yapıya sahiptir ve çevrimiçi bir oyun olarak da oynanabilir. Çevrim içi modda dünyanın pek çok yerinde keskin nişancılar ile bir takım kurabilir ve görevleri takım olarak yerine getirebilirsiniz. Kendi takımınızı kurabilir ve oyun içerisinde yenilmez bir tim oluşturabilirsiniz. Yüksek skor sahibi olarak dünyanın en güçlü sniper liglerinde üst sıralara sahip olabilir ve yüksek dereceli ödüllerin kilidini açabilirsiniz.

Sniper Furry oyunu oynanış bakımından kolay olsa da görev tamamlama ve iş bitirme bakımından sizi oldukça zorlayacak bir oyundur. Başarılı ve yenilmez bir keskin nişancı olmak için kolları sıvamalısınız. Sniper Furry apk indir oyununu sitemiz üzerinden yükleyerek ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk indir
Sniper Furry Apk indir YAPILAN YORUMLAR