songsterr guitar tabs chords apk, songsterr apk, nota uygulaması, akor uygulaması

Songsterr Guitar Tabs & Chords Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Songsterr Guitar Tabs & Chords Apk indir

İflah olmaz bir müzik aşkı ile yanıp tutuşuyor ve istediğiniz notaları bulmakta zorlanıyorsanız, yeni akor denemeleri yapmak istiyor ancak bir türlü sizi yönlendirecek bir kaynağa erişemiyorsanız bu uygulama tam da size göre! Songsterr Guitar Tabs & Chords apk müzik sever Android kullanıcıları için sunulmuş koca bir nota arşividir. Bu arşiv içerisinde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz!

 

songsterr guitar tabs chords apk, songsterr apk, nota uygulaması, akor uygulaması

 

>

Songsterr Guitar Tabs & Chords arşivinde 400.000’den fazla tab ve akor bulundurmaktadır. Bu zengin arşiv içerisinde Metallica, Led Zeppelin, Ozzy Osbourne, Guns N Roses gibi dünyanın en iyi müzik gruplarına ait parçaların akor ve tabları bulunmaktadır. Bu gruplar dışında daha binlerce şarkı notası barındıran Songsterr Guitar Tabs & Chords müzik severler için gitar, bas, davul gibi müzik aletlerinin de notalarını arşivlemektedir.

BENZER  Peggo Mp3 Apk İndir

 

songsterr guitar tabs chords apk, songsterr apk, nota uygulaması, akor uygulaması

 

Songsterr Guitar Tabs & Chords uygulaması içinde bir canlı oynatıcı bulunmaktadır. Bu canlı oynatıcı sayesine akorları net bir şekilde görebiliyor ve aynı anda deneme yapabiliyorsunuz. Bu sayede öğrenmeniz daha kolay olacak; hem pratik yapabildiğiniz hem de notaları takip edebildiğiniz bir platforma erişmiş olacaksınız. Songsterr Guitar Tabs & Chords pk uygulaması içerisinde bulunan tüm notalar profesyonel şekilde hazırlanmıştır ve hatalı nota yazımları kesinlikle bulunmamaktadır. Tam ekran yapabilme, solo sesleri susturabilme, tekrar çalabilme ve notaları yazdırabilme seçenekleri Premium pakete dahil olsa da Premium paket almadan da Songsterr Guitar Tabs & Chords uygulamasından oldukça yararlanabilirsiniz.

BENZER  Myt material v3 Apk İndir

Aynı zamanda Premium paket almak bir arkadaşınız kadar yakın! Songsterr Guitar Tabs & Chords apk uygulamasına giriş yaparken üyelik almalısınız. Üyelik aldıktan sonra uygulama tarafından size verilen bir referans linki bulunmakta. Bu referans linkini arkadaşlarınıza gönderip tıklamalarını sağladığınız takdirde 2 haftalık Premium üyelik kazanıyorsunuz ve bunun belli bir süresi veya sınırı yok. Limitsiz şekilde link göndererek Premium özelliklerden yararlanabilirsiniz. Songsterr Guitar Tabs & Chords apk indir uygulamasını ücretsiz olarak sitemiz üzerinden yükleyebilirsiniz.

Songsterr Guitar Tabs & Chords Apk indir YAPILAN YORUMLAR