Arşivimizi indirerek söz dizisi duvar kağıtları, söz dizisi kapak fotoğrafları, söz dizisi wallpaper, söz dizisi oyuncu fotoğrafları ve söz dizisi resimleri

Söz Dizisi Duvar Kağıtları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Söz Dizisi Duvar Kağıtları

Özel harekat timi ve komutanlarıyla birlikte Karabayır’da geçirdikleri zorlu günleri anlatan, bir askeriye dizisidir. Dizideki karakterleri canlandıran isimlerin çok ünlü profesyonel birer oyuncu olmaları ve bununla birlikte iyi kurgulanmış bir yapısının olmasıyla dizi ilk bölümünden itibaren büyük bir kesim tarafından ilgiyle takip edilmekte. Tolga Sarıtaş’ın canlandırdığı Kıdemli üsteğmen Yavuz Karasu başrollüğünde ve Yarbay Erdem Kaçmaz komutasındaki timin zorlu özel hayatlarının yanında vatan için yapmış oldukları fedakarlıklar güzel ve akıcı bir şekilde işlenmekte.

Timin başına sürekli yeni isimler musallat olmakta ve timdeki kişiler hem özel hayatlarında hem görevlerinde bu ikisini birbirine karıştırmadan devam ettirmeye çalışmaktadırlar. Yavuz Komutanın ailesel olarak yaşamış olduğu dramların da ön plana alınarak geçirilmiş zorlu günler gün yüzüne serilmektedir. Ayrıca her dizide olduğu gibi Söz dizisinde de aşk zaman zaman ön plana çıkmaktadır. Doktor Bahar Kutlu ile Yavuz komutan Ateş Acar ile Yarbay’ın kızı Nazlı arasında ve Fethi ile Gizli istihbaratçı Eylem arasındaki engellerle dolu aşklar diziye ayrı bir güzellik katmakta. Tim sürekli operasyonda veya hareket merkezindedir. Dolayısıyla bu durum ilişkilerinin zorlu bir süreçte geçmesine neden olmaktadır. Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı Star TV’nin vazgeçilmez dizilerinden Söz’ü pazartesi akşamları kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Bu çok sevilen dizinin karakterlerini canlandıran ünlü oyuncuların fotoğraflarını sizler için ekledik. Arşivimizi indirerek söz dizisi duvar kağıtları, söz dizisi kapak fotoğrafları, söz dizisi wallpaper, söz dizisi oyuncu fotoğrafları ve söz dizisi resimleri ulaşabilirsiniz.

BENZER  Darısı Başımıza Duvar Kağıtları

Daha fazla söz dizisi fotoğraflarına arşivimizden ulaşabilirsiniz…

Söz Dizisi Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR