spintires apk, spintires apk indir, android dev araçlar similasyon oyunu

SpinTires Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

SpinTires Apk indir

Büyük araç sevdalıları burada mı? Büyük araç derken gerçekten büyük araçlardan bahsediyorum. Yani tırlar, kamyonlar, arazi araçları hatta vinçler! Büyük araç tutkunları için muhteşem bir fırsat olan SpinTires apk oyunu indirabi de! Siprintires, bir araç simülasyon oyunu. Ama bildiğiniz diğer simülasyonlardan biraz farklı. Bu oyunda kocaman tırlar, kamyonlar ve koca koca tekerlekli arazi araçları var. Bu araçların usta şoförü olarak verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Oyunun başında kendinize kullanmak istediğiniz aracı ve kullanacağınız bölgeyi seçiyorsunuz. Daha sonrasında görevlerinizi başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Ancak görevleri tamamlamak o kadar da kolay olmayacak! Çünkü Spintires dünyası içindeki haritada zorlu yollar ve oldukça engebeli araziler mevcut. Oyun içinde birbirinden farklı 5 harita bulunuyor. Her haritadaki görev yerleri ve göreve ulaşırken aşmanız gereken zorluk seviyesi değişiyor.

BENZER  Top Drives Full Apk

 

Aynı zamanda seçtiğiniz araç da kendi özelliklerine göre farklı reaksiyonlar gösteriyor. Hepsi türüne göre farklı eklentiler sağlıyor. Kimi kereste yüklerken kimi de sizin için tamir puanı yedekliyor. Bu özellikler sayesinde gerçeklik duygusu daha da arttırılıyor. Gerçeklik olgusunu arttıran bir diğer şey ise muhteşem seviyedeki fizik motoru, grafikler ve sesler! O kadar gerçekçi tasarlanmış ki bir çamur bataklığından geçtiğinizde sıçrayan çamurları yüzünüzde hissedeceksiniz!

>

Oyunu serbest mod, zamana karşı, multiplayer ve kariyer olmak üzere 4 farklı modda oynayabiliyorsunuz. Aracınızı yenilemek istiyorsanız yarış ve turnuvalara katılabilir, dünyanın her yerinden oyuncu ile yarışabilir ve altın kazanabilirsiniz. Kazandığınız altınlar ile ister aracınızı geliştirebilir isterseniz de yeni araçlar satın alabilirsiniz.

BENZER  Traffic Tour Full Apk

Spintires Apk indir uygulaması indirabi.com da sizi bekliyor. Haydi, usta şoförlüğünü konuşturmanın tam vakti!

SpinTires Apk İndir YAPILAN YORUMLAR