SuperStar BTS apk indir son sürüm 1.2.4

 

SuperStar BTS apk indir

SuperStar BTS oyunu, son zamanların mega popüler hip-hop K-pop grubuna dayanan bir dans oyunudur. BTS grubunun resmi oyunu son sürümüyle sitemizde yerini alıyor. SuperStar BTS apk indir seçeneği ile oyunu cep telefonunuza yada tabletinize kurabilir, en iyi hit şarkılarla dans ettikten sonra Bangtan Boys’daki her bir grup üyesi için kartları toplamanız gerekecek.

SuperStar BTS oyunu sistemleri Beat Fever, Tap Tap Reborn ve Rock Hero ile neredeyse aynıdır. Mümkün olan en yüksek puanı kazanmak için ekranınıza düşerken her bir notaya doğru zamanda dokunmanız gerekiyor. Her zaman olduğu gibi işi berbat etmediğiniz sürece, ekstra puan için her kombinasyondan sonra komboyu patlatırken oyunun içinde olacaksınız.

SuperStar BTS indir

>

SuperStar BTS oyunu resmi lisansı sayesinde kendi en iyi üyelerine özel kartları alacaksınız. Üstelik, oyun içinde daha üst düzeylerde tonlarca yeni temanın kilidini açabilir ve karmaşık yeni komboların ve şarkıların kilidini açabilirsiniz.

BENZER  AFK Arena apk indir son sürüm 1.9.03

SuperStar BTS oyunu zaten Android’deki en iyi ritim oyunlarından biridir. Özellikle eğer gerçek bir K-Pop hayranıysanız. Benzersiz üretim değerleri, şahane şarkı kütüphanesi ve öğrenmesi kolay oyun planı, akıllı telefonunuza eğlenceli ek bir özellik sunar. SuperStar BTS apk indir abi ile güvenilir şekilde sizlerle.

 
SuperStar BTS apk indir son sürüm 1.2.4 YAPILAN YORUMLAR

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.