supersu apk,supersu uygulama indir

SuperSu Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

SuperSu Apk indir

Android cihazlarda root ile birlikte kullanılan SuperSu apk uygulaması cihazınıza tam erişim sağlayabilmenize yardımcı olmaktadır. Root, Linux işletim sistemine tanımlı olan tüm yetkilere erişebilmeyi mümkün kılan bir kullanıcı hesabıdır. Root sistemdeki tüm yetkilere erişim sağladığından en yetkili kullanıcı hesabı olarak görülmektedir. Fakat Android cihazlarda root yetkisi aktif değildir. Bunu aktifleştirmek için bazı uygulamalar dan yararlanmak gerekir.

 

Root yetkisi aktifleştirildikten sonra Android cihazın olmazsa olmazı olan SuperSu uygulaması rootlu cihazınıza indirmiş olduğunuz uygulamalara tam erişim sağlamanıza yardımcı olmaktadır. SuperSu apk uygulaması ile cihazınızda bulunan tüm verilere tam erişim sağlayabilir ve üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Android kullanıcılarına en üst yetkiyi veren SuperSu apk uygulaması içerisinde bir çok özellik barındırmaktadır. Bu özelliklerden en göze çarpanı ise Log özelliği yani kayıt tutma özelliğidir.

BENZER  iLauncher Apk İndir
>

 

Kayıt tutma özelliği ile cihazınızdaki uygulamalar üzerinde yapılan işlemleri görüntüleyebilirsiniz. Sistem dosyaları üzerinde değişiklik yapabilir ve cihazınızı dilediğiniz modülde kullanabilirsiniz. Bu root uygulaması bu özelliklerinin yanında verilerinizi koruma ve yedekleme, her zaman arka planda hayalet modunda çalışma gibi özelliklere de sahiptir. SuperSu root üzerinde yaptığınız değişiklikleri geri almanız da mümkündür. SuperSu uygulaması kullanım bakımından da oldukça basittir.

Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde dilediğiniz işlemi hızlıca gerçekleştirebilmenize imkan tanır. SuperSu apk indir uygulaması başlangıçta sizden yetkilendirme isteyecektir. Bu yetkilendirmeye onay verdiğiniz takdirde istediğiniz uygulamaya tam erişim sağlayabileceksiniz. SuperSu root uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

BENZER  Automatic Call Recorder apk indir son sürüm 5.42.1
SuperSu Apk indir YAPILAN YORUMLAR