swarm apk indir,swarm indir,swarm uygulaması

Swarm Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Swarm Apk indir

Dünyayı gezmeyi sevenler burada mı? Gideceğiniz yerleri nereden buluyorsunuz? Peki o hep gitmek istediğiniz mekan aslında hiç de fotoğraflarındaki gibi değilse? Tüm bu sorularınız için kesin bir cevap alabileceğiniz bir uygulama mevcut. Swarm apk!

Swarm konum bilgisi elde ederek bulunduğunuz yeri kayıt altına alan bir uygulamadır. Bulunduğunuz yeri kayıt altına alabilmek için check-in yapmanız gerekir. Chech-in ‘’bu kişi şurada’’ veya ‘’ bu kişi şurada bulundu’’ şeklinde kayıt altına alınır.Gitmek istediğiniz mekanları önceden görebilmenizi ve görmek istediğiniz yerler hakkında bilgi edinebilmenizi sağlar. Swarm üzerinde bir üyelik açarak bulunduğunuz yerlerde check-in yaparsanız. Sizden önce orada bulunan ve chech-in yapmış olan kişilerin mekan hakkındaki yorumlarını okuyabilir, anlık olarak gerçek kullanıcılar tarafından eklenmiş görsellerine ulaşabilirsiniz. Swarm üzerinden arkadaşlarınızı ekleyebilir ve kim, nerede görüntüleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın bulundukları mekanları inceleyebilir, mekanın kullanıcılar tarafından eklenmiş gerçek görüntülerine ulaşabilirsiniz. Gitmek istediğini bir yere dair yol haritasına Swarm üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Anlık mesajlaşmalar ile swarm üzerinden arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın bulundukları yerleri beğendiyseniz küçük bir kalp bırakarak bunu gösterebilir hatta dilerseniz yorumlarınız ile arkadaşlarınızı gülümsetebilirsiniz.

BENZER  Tik Tok apk indir yeni musically indir

>

Swarm üzerindne her check-in yaptığınızda profilinizde bulunan kişisel haritanıza bir iğne eklenir. Böylece ilerleyen zamanlarda daha önceden ziyaret ettiğiniz yerleri görebilirsiniz. Bulunduğunuz bu yerlerde güzel anılar biriktirdiyseniz eğer iğnelerinize fotoğraf ve yazılar yazabilir, kendi seyahat panonu oluşturabilirsiniz. Swarm size etrafınızdaki mekanlar hakkında öneriler sunar. Örneğin bir Restorana gittiniz ama yakınlarda bir de müze var. Eğer daha önce herhangi bir sanat bölgesinde bulunmadıysanız Swarm size bu müzeyi gitmenizi önerecektir. Bu sayede yakınında olduğunuz ve orada hiç öyle bir yer olduğunu bilmediğiniz binlerce mekan önerisi ile karşılaşırsınız. Çevrenizi keşfeder ve yeni yerler, yeni insanlar tanırsınız. Swarm apk indir uygulamasını indirabi den ücretsiz olarak yükleyebilir ve derhal gezi turunuza başlayabilirsiniz. Çıkacağınız eğlenceli yolculukların kanıtı Swarm’da olacak!

BENZER  WhatsApp Business apk indir son sürüm 2.18.148
Swarm Apk İndir YAPILAN YORUMLAR