tabuu apk indir,tabuu oyunu,kelime oyunu,kelime tahmin oyunu

Tabuu Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Tabuu Apk indir

Yasaklı kelimeleri kullanmadan bir kelimeyi ne kadar iyi anlatabilirsiniz? Takım arkadaşınıza bu kelimeyi anlatmanız için fazla vaktiniz yok, acele etmelisiniz! Dünyayı yıkıp geçiren, kalabalık buluşmaların en eğlenceli aktivitesi, mobil olarak geri döndü. Gelmiş geçmiş en iyi kelime tahmin oyunu olan Tabuu apk  indirabi de! Beden dili kullanmak yasak! Eğer kendinize güveniyorsanız, benim kelime haznem geniş beden dili kullanmaya ihtiyacım yok diyenlerdenseniz, sizleri Tabuu oynamaya davet ediyoruz. Tabuu apk uygulaması içinde 10.000’den fazla Türkçe kelime bulunuyor. Çok iyi bildiğiniz kelimeleri bile anlatmakta güçlük çekeceksiniz çünkü yasaklı kelimeler sizi çok zorlayacak. Bir kelimeyi oynadıktan sonra bir daha aynı kelime ile karşılaşmanız da çook uzun bir zaman alacak.

BENZER  Candy Crush Friends Saga apk Şeker Oyunu apk

Bu oyun içinde arkadaşların ile iki farklı takım oluşturup zamana karşı yarışabilir ve en çok kelimeyi tahmin eden şampiyon takım olabilirsiniz. Ayrıca Tabuu apk içinde bulunan tam 12 farklı dil seçeneği ile ister bireysel olarak ister arkadaşlarınız ile dil pratiğinizi geliştirebilirsiniz. İngilizce, Almanca, İspanyolca gibi dünyanın en çok konuşulan dillerine ait kelimeleri anlatmaya çalışırken hem çok eğlenecek hem de kendinizi geliştireceksiniz!

 

>

Tabuu Apk indir oyununda reklamlara yer yok. Reklamsız ve internet gerektirmeyen altyapısı ile eğlencenize hız kesmeden devam edebileceksiniz. Dünyada en çok oynanan kelime tahmin oyununu hemen indirip kelime bilginizi ortaya dökmek isterseniz sitemizde bulunan Tabuu Apk uygulamasından faydalanabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Bulmaca Oyunu The Room 3 Apk indir
Tabuu Apk İndir YAPILAN YORUMLAR