Talking Tom Cat 2 Apk, Benim Konuşan Tom’um 2 Apk

 

Talking Tom Cat 2 nam-ı diğer Benim Konuşan Tom’um 2 Google Play’deki en saygısız kedinin dönüşüne tanıklık ediyor. Konuşan kedi Tom geri dönüyor. Bu sefer şehir merkezindeki güzel bir eve taşınmak için sokağı terk edip buradan sizinle bütün değersiz bilgilerini paylaşacak. Benim Konuşan Tomum 2 apk indir abi farkıyla sizlerle.

Benim Konuşan Tomum 2 Apk indir

Outfit7 Limited, tamagoçi tarzı mobil oyunu Benim Konuşan Tom’um 2’nin piyasaya sürüleceğini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre; indirilmeye hazır olan ve şirketin bugüne kadarki en etkileşimli mobil oyunu olduğu belirtilirken, Benim Konuşan Tom’um 2’nin hayranlarına yeni en iyi arkadaşlarını daha önce olmadığı kadar fazla kontrol edebilme olanağı verecek. Ayrıca; Tom’un sevilen kişiliği ve çok çeşitli duyguları, mümkün olan en güçlü arkadaş bağını pekiştirmek üzere ustalıkla geliştirildiği kaydedildi.

BENZER  Angry Birds 2 apk indir son sürüm 2.22.1

Oyun aynıdır : Mikrofona konuşacaksınız ve arkadaş canlısı kedi söylediklerinizi karakteristik sesiyle tekrar edecek. Buna ek olarak ekrana dokunup bekleyebilir ve provokasyonunuza nasıl tepki vereceğini görebilirsiniz.

>

Programın bu ikinci sürümünde uygulamayı ilk yüklediğinizde Tom’un kendi kendine konuşmasını ve bir sözü komik bir döngüde sürekli tekrar etmesini sağlayabilirsiniz. Bunlar da yetmediyse uygulamanın içindeki birçok küçük oyunu oynayabilirsiniz tabi ki Tom bunların da yıldızı olacaktır.

Outfit 7 Baş Ürün Yöneticisi Boris Dolenc, şirketlerinin son yıllarda kayda değer biçimde büyüdüğünü belirterek, “Benim Konuşan Tom’um 2, bunun iyi bir kanıtı. Bu oyunun oluşturulmasında ortaya konan ayrıntı, mizah ve içten tutkunun miktarı, yavru Tom oyuncuya ulaştığı anda kendini belli ediyor. Hayranlar, oturma odasında zıplamak, dünyanın etrafında uçmak, mini oyunlar oynamaktan, oyuncaklar ve evcil hayvanlarla oynamaya kadar pek çok yenilikçi biçimde Tom’la eğlenceli vakit geçirebilir. Benim Konuşan Tom’um 2, gerçek bir arkadaşlıktan bekleyeceğiniz, tüm yönleri kapsayan bir deneyim sunuyor” dedi.

BENZER  Barbie Büyülü Moda Giydirme Apk indir

Talking Tom Cat 2, arkadaş canlısı kedi Tom’a söyletmek istediğiniz her şeyi tekrarlatarak arkadaşlarınızla iyi vakit geçirebileceğiniz eğlenceli bir uygulamadır.

Konuşan Tom 2 Apk indir

 
Talking Tom Cat 2 Apk, Benim Konuşan Tom’um 2 Apk YAPILAN YORUMLAR