tango apk indir,tango indir,tango uygulaması indir

Tango Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Tango Messenger Apk indir

Dünya çapında popülerliğe erişmiş bir uygulama ile daha kaşınızdayız. Tango, dünyanın farklı birçok noktasındaki insanların birbiri ile iletişim kurmasını kolaylaştıran ve ücretsiz bir hizmet sağlayan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Tango apk üzerinden ücretsiz olarak mesaj gönderebilir, sesli veya görüntülü aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Görüntü kalitesi üstün seviyede olan Tango üzerinden gerçekleştirdiğiniz konuşmalar ücretsiz olarak gerçekleşmektedir.

Dileğiniz numarayı Tango üzerinden çevirerek arayabilirsiniz. Bu konuda kullanıcıya harika bir hizmet sağlayan Tango pek çok kişi tarafından kullanılıyor. Tango aynı zamanda bir arkadaşlık platformudur. Tango üzerinden yakında veya uzakta bulunan kişiler ile eşleşebilirsiniz. Eşleşmelerinizi profil kartlarını inceleyerek yapabilir ve arkadaşlarınız ile ortak noktalarınızı keşfedebilirsiniz. Tango üzerinde filmlerden doğaya, teknolojiden eğlenceye pek çok konuşma platformu bulunur. Öne çıkan bu platformları takip edebilir ve dilediğinize katılarak çevrenizi geliştirebilirsiniz. Dünya üzerinde insanların birbirleri ile bağlantı kurmalarını kolaylaştıran Tango apk uygulaması ile siz de kendi arkadaş gruplarınızı yaratabilirsiniz.

BENZER  Google Duo apk indir Yüksek Kaliteli Görüntülü Konuşma

>

Arkadaşlarınız ile ister bireysel ister grup sohbetleri başlatabilir, dilediğiniz sohbete katılabilirsiniz. Tango apk uygulaması üzerinden gönderdiğiniz tüm mesajlarını farklı etiket ve çıkartmalar ile kişiselleştirebilirsiniz. Tango’da 15’ten fazla oyun bulunmaktadır. Tango’da bulunan bu oyunları diğer arkadaşlarınız ile oynayabilir, eğlenceli bir şekilde ve kıyasıya rekabet ederek vakit geçirerek sosyalleşebilirsiniz. Tango apk üzerinden paylaşım yapabilir ve arkadaşlarınızın paylaşımlarını takip edebilirsiniz.

Tüm bu hizmetlere ücretsiz bir şekilde sahip olmak isterseniz Tango Apk indir uygulamasına yine ücretsiz olarak sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tango Apk İndir YAPILAN YORUMLAR