Telegram apk indir son sürüm 4.9.1

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Telegram; Viber, WhatsApp ve LINE gibi bütün kişilerinizle kolay bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Diğer mesajlaşma uygulamalarından Telegram uygulamasını ayıran en önemli fark ise size yüksek güvenlik ve gizlilik sunmasıdır.

Telegram apk indir

Telegram apk güvenlik seçeneği size diğer kullanıcılarla olan konuşmalarınızın tamamen şifrelendiği bir sohbet imkanı verir.  Ayrıca ‘kendini imha et’ özelliği vardır bu özelliği aktif hale getirerek mesajlarınızın belirli zaman aralıklarında otomatik olarak silinmesini sağlayabilirsiniz.

Bu gizlilik özelliklerini bir tarafa bırakacak olursak Telegram size diğer anlık mesajlaşma sistemlerinin sunduğu servisin aynısını sunar: grup mesajları, dosya paylaşımı, bildirimlerin kişiselleştirilmesi gibi diğer uygulamalarla benzer özellikleri mevcuttur.

BENZER  Facebook Lite Apk İndir
>

Telegram görünüşü dahil birçok benzerliği olan WhatsApp gibi bir anlık mesajlaşma aracıdır. Yine de Whatsapp uygulamasının gün yüzüne çıkan gizlilik ihlallerindense Telegram’ın ekstra güvenlik sunması çoğu insana çok çekici gelmektedir. Belli kişilerle konuşmalarınızın saklanmasını istemiyor musunuz? On saniyede bir kendini imha et özelliğini aktif hale getirin ve artık hazırsınız! Telegram apk indirmek için hemen indir linkine basmanız yeterli.

Telegram apk indir son sürüm 4.9.1 YAPILAN YORUMLAR