temple run 2

Temple Run 2 Full Apk

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Temple Run 2 full apk  aksiyon ve biraz da macera içeren mükemmel bir oyun. Birinci serisi olan Temple Run apk’ın fazlaca ilgi görmesinden sonra Imagi Studios yapımcısı tarafından büyük bir özenle ve titizlikle hazırlanmıştır. Bu titizlik karşılığını göstermiş ve bu serisi de birincisinde olduğu gibi milyonlarca kez indirilmiştir. Oyunun amacı zorluklarla dolu olan parkurda bu engelleri aşarak ve yıldızları olabildiğince fazla toplayarak en uzun süre oyunda kalıp en uzağa gidebilmektir. Toplayacağınız puanlarla yeni özellikler açacak ve karakterinizi geliştireceksiniz. Üst düzeydeki grafikleri ve seslendirmesi sizi oyuna daha da çok bağlayacaktır. Ayrıca önünüze aniden çıkan engellere cevap verebilmek, onlara karşı gelebilmek ve oyunu devam ettirebilmek için sürekli tetikte olacak ve el çabukluğunuzu bu sayede geliştirmiş olacaksınız. Bir çok yorumda övgüyle bahsedilen, neredeyse hiçbir olumsuz yorum almamış her geçen gün kendisini geliştiren Temple Run 2 full apk’yi İndirAbi kalitesi ile hızlı bir şekilde indirip hemen oynamaya başlayarak güzel vakitler geçirebilirsiniz.

BENZER  Granny apk indir Granny oyunu oyna

 

Temple Run 2 mod apk Oyun kalitesi

Oyunu genel hatlarıyla yukarıda anlattık ancak biraz daha ayrıntıya girecek olursak, Temple Run 2 mod apk oyun kalitesi ve grafikleri açısından içinizde şüphe bırakmayacak derecede kaliteli ve güçlü bir donanıma sahiptir. Yapmış olduğunuz hızlı ve ani hareketleri geliştirilmiş sensör ve ani tepki verme sistemleriyle anında oyuna aktarmaktadır. 3 boyutlu ve gerçekçi görselleri ile desteklenmiş, kendinizi oyunun içerisinde hissedeceğiniz bir yapı oluşturulmuştur.

>

 

Temple Run 2 Full apk Oyun Deneyimi

Oyunu sizlere anlatırken elbette ki deneyimlerimiz sonucunda anlatmaya çalıştık. Bu çerçevede Temple Run 2 apk oyun deneyimi gayet zevkli, dakikaların nasıl geçtiğini anlamadığımız, fazlaca eğlendiğimiz, eğlenirken kendimizi geliştirdiğimiz bir oyun olarak bulduk. Sizlere de bu eşsiz oyunu oynamanızı, keyifli ve sürükleyici vakitler geçirmenizi tavsiye ederiz.

BENZER  Vegas Gangsteri Apk İndir - Mafia Game

 

Temple Run 2 Full apk oyununda sizde İndirAbi kalitesiyle ulaşabilir hızlı bir şekilde indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Sizlerde oyun hakkında görüşlerinizi ve değerlendirmelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın. Keyifli oyunlar dileriz…

Temple Run 2 Full Apk YAPILAN YORUMLAR