terraria apk,terraria apk indir,terraria oyunu,terraria oyunu indir

Terraria Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Terraria Apk indir

Değişik oyunları sevenleri ilginç bir dünyanın içine çeken bir oyunla karşınızdayız. Terraria oyunu oyuncuların içinde kaybolacakları fantastik bir dünyanın kapılarını açıyor. Terrari oyunu ilginç konsepti ve değişik konsepti ile tüm dünyada yankı uyandırmış bir oyundur. Terraria apk oyunu içinde toprağı kazarak derin bir dünyanın içinde kaybolacaksınız.

Terraria oyununu oynamaya kendinize bir karakter yaratarak başlıyorsunuz. Dilediğiniz şekilde şekillendirebileceğiniz bir karakter ile tuhaf bir dünyanın içine giriyorsunuz. Karakterinizi yarattıktan sonra oynamak istediğiniz bir dünya boyutu seçiyorsunuz. Oyunda farklı büyüklüklerde birçok dünya bulunuyor. Seçiminizi yaptıktan sonra oyun sizi otomatik olarak bir dünyanın içine yerleştiriyor. Yerleştiğiniz bu dünya oyun tarafından o an yaratılıyor. Böylece tamamen size özel bir dünyada oyunu oynamış oluyorsunuz. Terraria oyunu grafik bakımından oyunculara nostaljik bir ortam sunuyor. Eski video oyunlarının grafiklerine sahip olan Terraria oyunu oyuncular için eski oyunların özlenen atmosferini yaratıyor.

BENZER  Android Pokemon Go Apk indir

>

Terraria oyunu içinde karakteriniz ile bulunduğunuz dünyada toprağı kazarak birçok nesneye sahip oluyorsunuz. Oyun içinde gece ve gündüz modları bulunuyor. Karakteriniz ile gündüzleri genellikle toprağı kazarak oyun içinde oldukça işinize yarayacak nesneleri bulmaya çalışıyorsunuz. Geceleri ise size saldırmak için bekleyen yaratıklardan korunmanız gerekiyor. Sabah kazarak bulduğunuz nesnelerden kendinize bir ev yapabilirsiniz. Yaptığınız evin korunaklı olması önemlidir. Çünkü geceleri size saldırmak için dünyanıza gelen yaratıkları engellemeniz gerekiyor. Kazdığınız her yerden birbirinden farklı nesneler bulabilirsiniz. Terraria bu bakımdan oyuncuların merak duygusunu tetikliyor.

Oyuncuları içine çeken bu fantastik dünyada yapabileceklerinizin sınırı yok! Bu değişik dünyada birbirinden değişik maceralara atılmak için Terraria apk indir oyunun sitemiz üzerinden kolayca indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Swamp Attack Apk indir
Terraria Apk İndir YAPILAN YORUMLAR