The Walking Dead Season 2 Apk, The Walking Dead Season 2 indir apk

The Walking Dead Season 2 Apk indir

 

The Walking Dead Season 2 Apk

Ödül kazanan oyun serisinin ikinci bölümünü cep telefonunuzda ya da tabletinizde Walking Dead Season 2 ile oynayın. The Walking Dead Season 2 apk, kıyamet günlerini aşmak için hayatta kalmaya çalışmanız gereken beş bölümlük bir oyundur.

The Walking Dead Season 2 Apk, The Walking Dead Season 2 indir apk

Oyunun hikayesi, genç yetim kalan kız Clementine, yaşanmakta olan kıyamet içinde yaşayanları tehlikeli olarak yöneten, etçilen dünyada hayatta kalmak zorunda ve kaderi de tamamen size bağlı. Hayatta kalmaya çabalarken Clementine’in yerini alacak, durumlara, koşullara ve ikilemlere göre test edileceksiniz ve seçtiğiniz her neyi seçecekseniz çevrenizdeki hikayeyi değiştirecek olan ahlâkınız, vicdanınız  ve hayatta kalma içgüdüleriniz tarafından yönlendirilmesi gerektiğini unutmamanız gerekiyor.

BENZER  Android Batman Enemy Within Apk indir

The Walking Dead Season 2 Apk, The Walking Dead Season 2 indir apk

>

The Walking Dead Season 2 apk ’yi indirin ve hayatta kalın. Daha önce Walking Dead oyununu oynadıysanız ve sevdiyseniz Walking Dead 2’yi de seveceksiniz. Ancak unutulmaması gereken birkaç ayrıntı var. Walking Dead 2 birinci bölüme bağlantılı olarak oynayacağınızı unutmayın. Yani Walking Dead 1’de 400 gün içinde yaptığınız her şey Walking Dead Season 2’de hikayenizi etkileyecektir.  Artık dünyada yalnız ve yetim olarak kalan Clementine olarak oynayın ve kaderini belirleyin.

The Walking Dead Season 2 Apk, The Walking Dead Season 2 indir apk

Çarpıcı ses efektleri, gerçek zombilerle  bezenmiş oyunda kendinizi kaybedebilirsiniz. Yeni kurbanlarla tanışın, yeni yerleri keşfedin ve Walking Dead Season 2 apk indir oynayarak hayatta kalmak için çaba sarfedin. The Walking Dead Season two apk yi  sitemizden ücretsiz olarak cep telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz. Oyun hakkında görüş ve sorunlarınızı bize yorum olarak iletebilirsiniz. indirabi olarak keyifli oyunlar dileriz…

BENZER  Batman The Telltale series apk indir
 
The Walking Dead Season 2 Apk indir YAPILAN YORUMLAR
  • Yiğit
    8 ay önce

    Nasıl kuruyoz