Tik Tok apk indir son sürüm 3.7.5

 

Musical.ly uygulaması artık Tiktok oldu. Tik Tok, arkadaşlarınız ve takipçilerinizle eğlenceli müzik videoları oluşturabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir sosyal ağdır. Uygulamayı kullanmak için, sadece birkaç saniye süren ve Instagram, Facebook veya Google aracılığıyla tamamlanabilen bir hesap oluşturmanız gerekir. Tik tok tik tok musically indir linki sitemizde bulunmaktadır. Musically indir apk ile cep telefonu yada android cihazınıza tik tok apk indirip kullanabilirsiniz.

Musical.ly – Tiktok indir

Tik Tok apk ile müzik videoları oluştururken çeşitli seçenekler mevcuttur. Yüzlerce şarkıdan birini seçebilir ve videonuzu kişiselleştirmek için bir dizi araç kullanabilirsiniz. Musically indir android için nasıl indirilir diyorsanız musically eski sürüm artık bulunmuyor bildiğiniz gibi artık musically tiktok oldu. Tik tok musically apk indir abi sitemizde bulunmaktadır.

BENZER  AZAR - Random Video Chat apk indir son sürüm 3.34.4-arm

Tik Tok ile video yapmak eğlencelidir, Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi, diğer kullanıcıların videolarını ‘beğenebilir’, yorum yapabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, vb. Peki tik tok video indirme nasıl yapılır. Tik tok video downloader uygulaması varmı. Tik tok video çekme için şuan bir uygulama yoktur ancakTik tok video indirme için başka seçenekler mevcuttur. Tik tok musically pc üzerinden girişi maalesef yoktur. Sadece android ve ios apk mevcuttur.Yani Tik tok musically giriş sadece mobil cihazlar üzerinden yapılmaktadır. Musically indir android için sitemizde mevcuttur. IOS için mevcut değildir. Tik tok musically apk için hızlı indirme ve güvenli indirme kendi sunucularımız üzerinden indirme yapabilirsiniz.

>

Musical.ly indir Tiktok indir

Musical.ly apk uygulamasının sahibi olan Beijing Bytedance Technology Co, Sosyal müzik uygulaması Musical.ly, uygulamanın diğer uygulamalarından biri olan TikTok ile bir araya gelmesini planladı ve kapatıldı.

BENZER  InstaMessage - Instagram Chat apk indir son sürüm 2.8.6

TikTok küresel pazarlama başkanı Stefan Heinrich Reuters’e verdiği demeçte , “Musical.ly ve TikTok şu anda birbiriyle çakışmadan tamamlayıcı coğrafyalarda çalışıyor ve her iki platform da hızla büyümeye devam ediyor . Bir platformun desteklenmesi, sahadaki varlığımızı daha hızlı ve kolay bir şekilde genişletmemize izin verecek – her bir piyasayı desteklemek için yerel ekipler kurmamızı sağlayacak.” diye konuştu.

Planları açıklayan bir basın açıklamasında, Musical.ly’nin kurucu ortağı olan Alex Zhu  “Musical.ly’yi birleştirmek ve TikTok’un her iki deneyimin ortak misyonuyla doğal bir uyum olduğunu” söyledi.

Mevcut Musical.ly kullanıcılarının hesapları, TikTok uygulamasının yeni bir sürümüne taşınacak. Eski uygulama kullanıcılarının kaçının Tiktok ile uğraştığını görmek büyüleyici olacaktır. Musical.ly zirvede bir program olarak fenomen oldu.

 

 
Tik Tok apk indir son sürüm 3.7.5 YAPILAN YORUMLAR