Tik Tok apk indir yeni musically indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Popüler uygulama musical.ly yeni adıyla Tik Tok, arkadaşlarınız ve takipçilerinizle eğlenceli müzik videoları oluşturabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir sosyal ağdır. Tik Tok apk yeni musically uygulamasını kullanmak için, sadece birkaç saniye süren ve Instagram, Facebook veya Google aracılığıyla tamamlanabilen bir hesap oluşturmanız gerekir. Uygulamaya gerekli izinleri verdiğinizde kontrol etmeyi unutmayınız !

Tik Tok’ta müzik videoları oluştururken çeşitli seçenekler mevcuttur. Binlerce şarkıdan birini seçebilir ve videonuzu kişiselleştirmek için bir dizi araç kullanabilirsiniz: Sanal etiketlerden kamera hız kontrollerine (resimler daha hızlı veya daha yavaş geçecek şekilde) kullanabilirsiniz.  Çeşitli hazır temalarda video çekebilirsiniz. Yeni akım videoları ilk olarak tiktok uygulamasında.

Tik Tok apk indir yeni musically indir

Tik Tok ile video yapmak eğlencelidir, ancak diğer kullanıcıların videolarını izlemek de eğlencelidir. Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi, diğer kullanıcıların videolarını beğenebilir, yorum yapabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıları takip edebilirsiniz.

>

Tik Tok apk indir yeni musically indir

Eski musically yeni Tik Tok apk, aynı zamanda çok fazla potansiyele sahip eğlenceli bir sosyal ağdır. Bir tuşa basarak sayısız eğlenceli video arayabilirsiniz ve en iyi özelliği de, sürekli yenilenen binlerce tiktok videosu vardır ve sizde video çekerek bunları kolayca yayınlayabilirsiniz.

BENZER  Popcorn Time Apk indir
Tik Tok apk indir yeni musically indir YAPILAN YORUMLAR