tinder apk, tinder apk indir, arkadas bulma uygulaması, tinder indir apk

Tinder Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Tinder Apk indir

 

Tinder apk ile 20 milyardan fazla kişi eşleşmiş, yeni arkadaşlıklar kurmak yeni kişilerle tanışmak için dünyanın en çok tercih edilen uygulaması, dünyanın neresine giderseniz gidin bu uygulama sayesinde gittiğiniz her yerden yeni arkadaşlarla buluşabilirsiniz. Çevrenizi genişletebilir sosyal bir insan olabilirsiniz, günde 26 milyondan fazla insanı tanıştıran bu uygulama diğer uygulamalara bu anlamda fark atmaktadır.

tinder apk, tinder apk indir, arkadas bulma uygulaması, tinder indir apk

Parmağını salla eşleş sohbete başla tanış, buluş. Tinder apk uygulamasını kullanmak çok kolay ve eğlencelidir. Birini pas geçmek istiyorsanız sola, beğenmek içinse sağa kaydırmanız yeterli. Eğer sizin beğendiğiniz de sizi  beğenmişse eşleştiniz anlamına gelmektedir. Yalnızca iki tarafında birbirini beğenmesi halinde eşleşme gerçekleşmektedir. Ekstra stres yapmaya acaba red edilir miyim korkusu taşımaya gerek kalmıyor sadece kaydırmanız yeterli oluyor. Eşleşiyorsun sohbet ediyorsun ve telefonunu bir yere bırakıp gerçek hayatta arkadaşlarınla buluşmaya gidiyorsun yepyeni deneyimler yaşıyorsun. Hemen parmağını kaydır ve başla. Eğer karar veremesen sağa kaydır, emin ol ne kadar seçenek olursa o kadar güzel olur hayat bize güven. Dünyanın en geniş bekarlar topluluğuna hoş geldiniz, utanmaya gerek yok kaydır ve başla.

BENZER  Tumblr Apk İndir
>

tinder apk, tinder apk indir, arkadas bulma uygulaması, tinder indir apk

Tinder Uygulaması Bazı Özellikleri

Tinder Plus özelliği ile sınırsız beğeni hakkı, dünyanın diğer yerlerindeki kişilerle sohbet edebileceğin Passport,  ikinci bir deneme yapman için Rewind, seni olduğun yerdeki en popüler kişi yapan her ay ücretsiz verilen Boost, süper like özeliği, bütün bu özellikler ve daha fazlası Tinder uygulamasında  seni bekliyor. Eğer Tinder Gold a yükselirseniz saydığımız bu özellikler tamamen sınırsız oluyor ayrıca ekstra harika özelliklerle beklemeden binlerce eşleşme adayı sizi buluyor. Tinder apk indir dünyasına katılmak için hemen indirip bu heyecanı sizde yaşayın.

 

 

Tinder Apk indir YAPILAN YORUMLAR