Toca Kitchen 2 apk indir Toca Mutfak oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Toca Kitchen 2 hayal gücünüzün mutfakta çığır açtığı bir oyundur ve yaptıklarınızın diğer insanlar tarafından beğenilip beğenilmediğini görebilirsiniz. Toca serisi Toca Mutfak 2 apk indir sitemizde.  Toca Kitchen apk indir abi güvencesiyle indirebilirsiniz.

Toca Kitchen apk indir

Kaybetmek mümkün olmadığı için Toca Kitchen 2’deki oyun planı ile başa çıkmak çok kolaydır. Ağzına kadar dolu bir buzdolabınız ve bir sürü mutfak aletiniz vardır ve bunlarla istediğiniz her şeyi pişirebilirsiniz. Pişirmeyi tamamladığınızda misafirleriniz hazırladığınız yemeği tadabilirler.

Toca Kitchen 2’de buzdolabında yirmiden fazla ürün vardır: Tavuk, soslar, patates, marul, karides, ahtapot, makarna, domates ve daha birçok şey. Seçtiğiniz ürüne bakmaksızın istediğiniz şekilde pişirmek için kızartıcıya veya kesme tahtasının üstüne diğerleriyle birlikte koyabilirsiniz. Daha sonra bu malzemeleri diğerleriyle karıştırabilirsiniz.

BENZER  Monzo Apk indir
>

Toca Kitchen 2 eğlenceli olduğu kadar basittir. Çok eğlencelidir çünkü neredeyse sonsuz sayıda olasılık vardır. Ayrıca çok artistik bir tasarımı ile mükemmel grafiklere sahiptir. Toca Mutfak 2 apk oyunu ile eğlenceye doyacaksınız.

Toca Kitchen 2 apk indir Toca Mutfak oyunu YAPILAN YORUMLAR