toon blast apk indir,toon blast indir,küp patlatma oyunu

Toon Blast Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Toon Blast Apk indir

Küpler ile kurulmuş bir bulmaca dünyasına hoş geldiniz. Küpleri patlatarak bulmacaları çözeceğiniz ve her çözdüğünüz bulmaca sonucu yeni bölümlerin açılacağı ucu bucağı olmayan kendisini her gün geliştiren bir oyundur Toon Blast apk. Son zamanlarda sıkı bir yarış içerisine giren bulmaca kategorisi oyun dünyasında kendisini farklı tarzı ile hemen bir adım öne atan bir oyundur. Değişik tarzı küplerden oluşan yapısı sonu gelmeyen bölümleri ve eğlenceli göz kamaştıran renklerinden gelmektedir.

Bu oyunda hem bulmacaları çözecek hem de aynı zamanda çok eğleneceksiniz. Çünkü oyun hem eğlenme hem eğitme üzerine kurulmuş muhteşem bir oyundur. Ayrıca oyun içerisine yerleştirilmiş olan fon müzik de son derece başarılı bir şekilde eklenmiştir. Bu sayede müziğe kendiniz bırakarak hem eğlenecek hem de kendinizi geliştirebileceksiniz. Bulmaca çözmek bir sanat işidir ki bundan dolayı herkes bunu kolayca yapamaz ve herkesin beyni buna yatkın olmaz. Ama siz tam bir bulmaca avcısı olduğunuzu düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

BENZER  The Room Android Apk İndir

>

Toon Blast apk indir oyunu ile küpleri patlatın ve bulmacaları çözerek bölümleri bitirmeye çalışın. Tabi bitirebilmeniz bir hayli zor olacak çünkü henüz sonu görülmedi. Bu eşsiz hem eğlenceli hem eğitici bulmaca oyununu siz de hemen indirerek bu farklılığı tatmalısınız. Toon Blast oyununu sizler için indirabi kalitesi ile sunuyoruz. Şimdiden keyifli ve başarılı oyunlar dileriz. Oyun hakkında görüşlerinizi bize bildirmeyi unutmayınız…

Toon Blast Apk indir YAPILAN YORUMLAR