top eleven 2018 apk, futbol menajer oyunu indir, futbol yönetme oyunu indir

Top Eleven 2018 Apk indir

 

Top Eleven 2018 Apk indir

Online futbol oyunlarını sevenler burada mı? Sizlere harika bir oyun sunuyoruz. Top Eleven 2018 apk oyunu tüm dünyada 170 milyonu aşkın oyuncunun oynadığı bir futbol yönetme oyunudur. Online olarak oynanan bu oyun şimdi Android kullanıcılarına sunuluyor.

 

 

>

Top Eleven futbol yönetme oyunları arasında açık ara en iyi grafiklere sahip olan oyun olarak bilinmektedir. Dünyaca ünlü bir futbol menajeri olmak isteyenlerin ayağına gelen Top Eleven 2018 oyunu tüm isteklerinizi yerine getirebileceğiniz bir alternatiftir. Top Eleven apk oyununda dünyanın en bilinen futbol kulüpleri ile karşılaşmalar yaşayacağın bir futbol kulübü yaratabilir ve yönetebilirsin. Takımına dünyanın en ünlü futbolcularını transfer edebilir, mevcut takım oyuncularının yeteneklerini test edebilir ve geliştirebilirsin. Maçları kazanmak için ilginç ve etkili stratejiler geliştirebilirsin. Tüm stratejilerini dünyanın en iyi futbol kulübü olmak için kullanabilirsin.

BENZER  Soccer Stars Apk indir

 

 

Premier Lig, Şampyionlar Ligi gibi dünyanın önde gelen futbol liglerinde bulunan takımların forma ve amblemlerini seçebilirsin. Takımındaki oyuncularını antrenmanlarda zorlayabilir ve daha güçlü rakipler olmalarını sağlayabilirsin. Antrenmanlar sırasında geliştirdiğin taktikleri sahada uygulayabilir ve ismini futbol dünyasına altın harflerle yazdırabilirsin. Liglerde başarılı oldukça ve maç kazandıkça bir üst lige çıkabilir, dünyanın en iyi futbol kulüpleri ile yeşil sahada mücadele edebilirsin. Çok oyunculu modda arkadaşlarınla birlikte oynayabilir, taktik ve strateji alışverişi yapabilirsin.

Top Eleven oyunu futbol severler için özel olarak geliştirilmiş yüksek grafik ve efekt özellikleri olan bir oyundur. Top Eleven 2018 apk indir oyununu ücretsiz olarak indirmek için sitemizde bulunan hemen indir butonunu kullanabilirsin. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Kaptan Tsubasa oyunu Captain Tsubasa Dream Team apk indir
 
Top Eleven 2018 Apk indir YAPILAN YORUMLAR