Towelroot apk indir son sürüm 1.0

 

Towelroot APK kurmak ve sadece bir kaç saniyede Android cihazınızı root yapmak çok kolay Towelroot,  android cihazda root yapmayı sağlayan küçük bir uygulamadır (o kadar küçüktür ki sadece 100 kilobyte yer kaplar). Evet, android cihazınızı bilgisayara bağlamak ve yeniden başlatmak gibi başka bir işleme gerek yoktur, tek yapmanız gereken root yapma tuşuna yani tek bir tuşa dokunmak, hepsi bu.


Bu uygulama Apple cihazlarında (iPhone) ve Sony’de (The Playstation 3) cihazlarında bilgi açıklarını bulan ünlü hacker Geohot tarafından geliştirilmiştir. Towelroot uygulaması mümkün olan en iyi garantiyle size sunulmaktadır.

BENZER  Wifi Password (ROOT) apk indir son sürüm 1.5.2

Öncelikle cihazınıza programı kurduğunuzda, sadece açın ve ‘make it ra1n’ tuşuna basın. Bir kaç dakika içinde, tekrar başlatmak zorunda kalmadan, Android telefonunuz root yapılmış cihaz olacak.

Towelroot şu anda Samsung Galaxy S5 ya da S4 telefonunuzu rootlamak için bulabileceğiniz en iyi seçenek olacak karşımıza çıkıyor. Ayrıca diğer model cihazlarıda root yapmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Kısacası, bir cihazı rootlamak istiyorsanız, Towelroot apk indir ve keyfine bak üstelik sitemizde Towelroot apk son sürüm indirme apk dosyasını bulacaksınız eski versiyonları değil.

 
Towelroot apk indir son sürüm 1.0 YAPILAN YORUMLAR