town of salem apk, town of salem apk download, katil kim oyunu indir

Town of Salem Apk indir

 

Town of Salem Apk indir

Eski kuşaklar bilirler, eskiden bir odada oturup ‘’katil kim’’ oynardık ve oynarken çok eğlenirdik. Bu oyunu hatırlarsınız, bir katil, bir köylü, bir polis vs. diye liste uzar gider. İşte karşınızda bu oyunun dijital versiyonu olan Town of Salem apk!

 

 

>

Dijital dünya ilgi gördükçe insanları bu dünyada eğlendirecek çeşitli oyunlar piyasaya çıktı. Ancak bazı kişiler için küçüklüğünde oynadığı gizemli oyunların yerini hiçbiri tutmuyor. Town of Salem apk oyunu bu özlemi gidermek için geliştirildi. Town of Salem  oyununda amacınız yine katili bulmak. Ancak bu sefer işin rengi birazcık daha değişik…. Town of Salem oyunu bir köyde geçiyor. Bu köyde cadıdan doktora, müfettişten vampire, eskorttan, tetikçiye, danışmandan ajana tam tamına 33 farklı rol bulunmakta. Town of Salem apk oyununda oynayacağınız bu roller sizin oyunda ne yapmanız gerektiğini söyleyecek. Tıpkı katil kim oyunundaki gibi bu rollerden birine sahip bir kişi köyde bir suç işliyor. Köyün geri kalanı ise kendilerine biçilen rollerdeki özel yetenekleri kullanarak bu kişinin kim olduğunu bulmaya çalışıyor. Ancak bu süreç o kadar da kolay değil…

BENZER  Shadow Fight 3 Apk İndir

 

 

Town of Salem oyunu 3 aşamadan oluşmaktadır. İlk aşama Gece’dir. Gece aşamasında roller kendilerine biçilen yetenekleri kullanabilmektedir. Örneğin doktor istediği birini iyileştirebilirken gardiyan gündüz seçtiği birini sorgulamak için zindana atabilir. İkinci aşama Tartışma ve Oylama aşamasıdır. Bu aşamada kötü bir role sahip olan karakterlerin açığa çıkarılması sağlanıyor. Kötü karakterler arasında bir seçim yapılıyor ve seçim sonucunda en çok oy alan kişinin köy meydanında asılması gerekir. Bu kararın verilebilmesi için 3. Aşamaya geçilir. 3. Ve son aşama Savunma ve Karar aşamasıdır. Eğer köyden biri kötü bir suçlamaya maruz kaldıysa bu kişinin köy meydanında savunması yapması gerekmektedir. eğer savunması köy halkı tarafından kabul edilmeze bu kişi köy meydanında asılır. Asıldıktan sonra son dileği ve gerçek rolü ekrana yansır. Eğer savunma kabul edilirse 1. Aşamaya geri dönülür ve oyun devam eder.

BENZER  AFK Arena apk indir son sürüm 1.9.03

Town of Salem çok gizemli ve bir o kadar da heyecanlı bir oyun olmasıyla tüm dünyayı etkisi altına almayı başarmıştır. Siz de bu oyunu indirmek istiyorsanız sitemizde bulunan Town of Salem apk indir dosyasını ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

 
Town of Salem Apk indir YAPILAN YORUMLAR