Traffic Racer

Traffic Racer Full Apk

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Traffic Racer full apk gerçekçi ve etkileyici bir yarış oyunu. Bu oyunda kendinizi gerçek bir sürücü olarak düşünecek ve kaza yapmaktan kaçınacaksınız. Sizi böyle düşünmeye teşvik edecek gerçekçi grafikleri, motor sesi, korna sesi, fren sesi ve bunların yanında tekerlek izlerinin asfalta çıkması, yakın geçişlerde rüzgarın hissedilmesi, farların aydınlatma şekli gibi özellikler oyunun içindeymiş hissini sizlere verecek ve kazalardan kaçınmanızı sağlayacaktır. Bu kadar gerçeklikle birlikte kendinizi içinde hissedeceğiniz Traffic Racer bunlarla da yetinmeyerek puanlama ve zaman özelliklerini eklemiştir. Ne kadar uzun süre ve hızlı bir şekilde sürüş yaparsanız o kadar fazla puan ve para toplayarak yeni bölümler açacak, yeni arabalar açacak ve zevkinizi eşsiz bir seviyeye çıkaracaksınız. Bu keyifli ve gerçekçi yarış oyununu sizlere “indirabi” olarak ulaşma kolaylığı sağlıyoruz.

BENZER  Racing Fever Full Apk

 

Traffic Racer Full Apk Oyun Kalitesi

Oyun ile ilgili yapmış olduğumuz genel tanıtımın üzerine sizlere ayrıntılı şekilde oyunun kalitesinden bahsetmek istiyoruz. Traffic Racer mod apk oyunu hız ve kaza yapmamak üzerine kurulmuş ve bu amaç doğrultusunda üst düzey grafiklerle desteklenmiş bir oyundur. Bu geliştirilmiş grafikler hem oyunun akıcılığını sağlamakta hem de sizlere daha keyifli dakikalar geçirmenizi sağlamaktadır.

>

 

 

Traffic Racer Mod Apk Oyun Deneyimi

Oyunu bu kadar tanıtıp da bizim denemememiz tabi ki olmazdı. Sizlere daha sağlıklı ve en gerçekçi bilgileri verebilmek için oyunu oynadık. Bu oyunumuzda gördük ki Traffic Racer apk yüksek kalitenin yanında ani tepki verme sistemi ve ses efektleriyle son derece keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir oyundur. Biz gerçekten çok eğlenerek bu oyunu oynayabildik ve gönül rahatlığı ile siz değerli kullanıcılarımıza tavsiye ediyoruz.

BENZER  Driving School 2016 Full Apk

 

Traffic racer full apk oyununa sizde İndirAbi kalitesiyle ulaşabilir hızlı bir şekilde indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Sizlerde oyun hakkında görüşlerinizi ve değerlendirmelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın. Keyifli oyunlar dileriz…

Traffic Racer Full Apk YAPILAN YORUMLAR