Traffic Rider Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Traffic Rider Apk indir

Yarış oyunları oyun kategorileri arasında en çok tercih edilen alanların başında gelmektedir. Dünya çapında büyük bir oyuncu kitlesi bulunan yarış oyunları daha çok bilgisayar ortamında bulunmaktadır. Bilgisayarda alınan yarış oyunu keyfini mobil cihazlarda yaşayamam diyenlerdenseniz sizleri bu fikrinizi kırmaya yarayacak bir oyun ile tanıştırmak isteriz. Traffic Rider apk bir yarış oyununda bulunan tüm hamleleri içeren en eğlenceli mobil yarıl oyunlarından biridir.

 

 

>

Traffic Rider türk bir geliştirici tarafından oluşturulmuştur. Grafik ve efektler bakımından oldukça başarılı olan Traffic Rider oyunu motor sürüş keyfini tam olarak yaşayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir oyundur. Yarışa başlamadan önce garaj menüsüne girerek dilediğiniz aracı alabilir ve kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Garaj menüsünde oyuncuların araçlarını kişiselleştirebilmesi için renk, şekil, model gibi pek çok seçenek bulunmaktadır.

BENZER  Racing Fever Moto Full Apk

 

 

Traffic Rider apk oyunu içinde 4 adet mod bulunmaktadır. Kariyer, zamana karşı, sonsuz ve serbest modlarını barındıran oyun içinde seviyeniz yükseldikçe diğer modlara da giriş yapabilirsiniz. Oyunun başlangıcında kariyer modu ile başlıyorsunuz. Kariyer modu içinde bulunan haritada hedefleri bir bir izleyerek para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile garajda bulunan üst model motorları satın alabilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken arabaların  çok yakınından geçmek, 100km’yi aşmak gibi yapacağınız riskli hamleler çok daha fazla para kazanmanızı sağlayacaktır. Oyunun temek amacı ise size verilen süre bitmeden bitiş noktalarına varabilmektir. Ancak bitiş noktalarına varmak sandığınız kadar kolay değildir. Yolda karşınıza çıkan araçlar, engeller ve çukurlar pisti zamanında bitirebilmenizi engelleyecektir.

BENZER  Racing in Car 2 Full Apk

 

Sürüş keyfi ve oynanış biçimi bakımından oldukça eğlenceli ve basit olan Traffic Rider apk indir oyunu indirabi farkı ile Android kullanıcılar ile buluşuyor. Siz de sitemiz üzerinden Traffic Rider apk indir oyununu yükleyip bu keyfi yaşamaya başlayabilirsiniz.

Traffic Rider Apk İndir YAPILAN YORUMLAR