true skate apk, true skate oyunu indir, kaykay oyunu indir

True Skate Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

True Skate Apk indir

%100 kaykay deneyimi yaşamaya hazır mısınız? Tre Skate tam da kaykay tutkunlarının sevebileceği bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Kaykay kullanmak bir hayli zor bir spor çeşididir. Bu zorlu sporu gerçek dünyada da deneyimlemek isteyenleri öncelikle True skate apk oynamaya davet ediyoruz!

 

 

>

True Skate gerçek zamanlı bir kaykay simlüsayon oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Özel geliştiriceleri sayesinde sadece kaykay kullanmayacak aynı zamanda o anı yaşayacaksınız da! True Skate oyunu Android kullanıcılarına en iyi grafikler ve en kaliteli ses efektleri ile sunuluyor. True Skate apk oyunu içinde gerçek bir dünyanın içindeymiş gibi hissedeceksiniz. Kaykay kullanmak karizmatik hareketler gerektirir. İşte True Skate oyunu tam da bu gerekliliği karşılıyor. True Skate oyunu içerisinde başlangıç olarak size verilen kaykay ile oyuna başlıyorsunuz. Kolay bir parkurda artistik hareketler sergilemeniz gerekiyor. Her zorlu harektte ekstra para ve puan kazanıyorsunuz.

BENZER  Kafa Topu Apk indir

 

 

Bu para ve puanları hemen harcamanızı önermiyoruz. Çünkü ilerde sizi epey zorlayacak olan parkurlarda çok daha iyi kaykaylara ihtiyacınız olacak! Ne kadar değişik ve tehlikeli hareket sergilerseniz bu oyunda o kadar ünlü ve zengin olursunuz. Kazandığınız paralar ile kaykaylarınızı dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Tahta rengi, tahta deseni, tahta şekli, tekerlek şekli, tekerlek rengi, tahta stickeri, ön ve arka yüzlere uygun değişik motifler ne şekilde istiyorsanız kaykayınızı o şekilde özelleştirebilirsiniz.

True Skate parmak ile oynanmaktadır. Parmaklarınızla kaykayınızı hareket ettirerek tehlikeli hareketler sergileyin ve bu oyunda en popüler kaykaycı siz olun! True Skate apk indir oyununa sitemiz üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Online Soccer Manager Apk indir - OSM Apk
True Skate Apk İndir YAPILAN YORUMLAR