tumblr apk indir,tumblr uygulaması,tumblr indir

Tumblr Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Tumblr Apk indir

Tumblr görsel paylaşım odaklı bir mikro blog sitesidir. Kendi bloğunuzu oluşturabileceğiniz, başka blogları takip edebileceğiniz, içeriğinde müzik, video, gif, dizi, film, moda, felsefe, öykü ve daha birçok alanda içerik üretebileceğiniz ve hazır olan görseller üzerinde oynama yapıp kendinize özel düzenleyebileceğiniz bir sitedir. Bu sitede her şey tamamen size ait! Tumblr apk sizin eviniz ve siz nasıl isterseniz öyle dekore edebilirsiniz. Hayal gücünüz ve ruh haliniz neyi yansıtıyorsa bu özel alanı ona göre şekillendirebilirsiniz.

 

Sevdiğiniz her şey hakkında metin, fotoğraf, video, ses, bağlantı, alıntı paylaşabileceğiniz ve tüm bunlar üzerine sohbet başlatabileceğiniz bu uygulamada kullanıcılar arasından beğendiklerinizi de takip edebilir ve yeni Dünyalara yelken açabilirsiniz. Öğrenmenin sonu yok! Sevdiğiniz şeyler hakkında paylaşım yaparken daha önce hiçbir yerde görmediğiniz ve Tumblr dışında göremeyeceğiniz bir sürü şey keşfedebilirsiniz! Kendinizi en özgür şekilde ifade edebileceğiniz bu platformda sizin gibi tam tamıma 395 milyon blog kullanıcısı bulunuyor. Bu kullanıcılar ile dilerseniz sohbet edebilir, dilerseniz yalnız kalıp kendinizi keşfedebilirsiniz.

BENZER  WhatsApp Business apk indir son sürüm 2.18.148
>

Bu platformda içeriklerinizi oluştururken size kısıtlama getiren herhangi bir şart bulunmuyor. Yani her şey hakkında paylaşım yapmakta özgürsünüz! Düşünceleriniz, hayat görüşünüz, deneyimleriniz ne hakkında görüş bildirmek istediğiniz sadece size ve hayal gücünüze bağlı…

Tüm Dünyada milyonlarca kullanıcı sı bulunan Tumblr Apk indir uygulaması indirabi de sizlerle buluşuyor. Sitemizden Tumblr uygulamasını indirip tamamen size ait ve bir o kadar da gizemli bu dünyada yer alabilirsiniz.

Tumblr Apk İndir YAPILAN YORUMLAR