1 ay bedava internet, Türknet davet kodu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • 1 ay bedava internet, Türknet davet kodu

1 ay bedava internet, Türknet davet kodu

 

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi 1 Ocak 2019 itibariyle Adil Kullanım Kotası (AKN) kalkıyor. Ancak internet servis sağlayıcıları kotayı kaldırdıktan sonra internet ücretleri için fahiş fiyatlar istemeye başladılar. İlk örnek Türk Telekom’dan geldi.  Türk Telekom sadece 4 MBPS hız için 59,90 TL fiyat belirlemiş durumda.

İndirabi olarak sizlere Türk Telekom’a zorunlu olmadığınızı belirtelim. Biz Turk.net kullanıyoruz ve son derece memnunuz.  Birçok ilde kendi altyapısını kullanıyor ve AKN’siz 100 Mbps’ye kadar sadece 75,99 TL.  Ayrıca turknet arkadaşını getir kampanyası ile türknet davet kodu kullanırsanız 1 ay bedava internet kazanıyorsunuz.

Türknet davet kodu

>

Davet kodu : RIG21CP33IAQ

Hızlı link https://turk.net/p/RIG21CP33IAQ

https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/?promo=RIG21CP33IAQ

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN’siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 75.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

BENZER  Spss 17 indir

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim ve turknet referans olduğum için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

 

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 480 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor.

 

Turknet arkadaşını getir davet kodu

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

 

Davet kodu : RIG21CP33IAQ

Hızlı link https://turk.net/p/RIG21CP33IAQ

https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/?promo=RIG21CP33IAQ

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

 

BENZER  E-Devlet Soy Ağacı Nasıl Sorgulanır?

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

türknet davet kodu

1 ay bedava internet, Türknet davet kodu YAPILAN YORUMLAR