twisty road apk indir,twisty road yükle,twisty road indir

Twisty Road Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Twisty Road Apk indir

Önünüzde bir yol ve sizin kontrolünüzde hızla yuvarlanmakta olan bir top var, bu topu yolda tutmak ve kaybolmamasını sağlamak için onu yolun içerisinde tutmanız gerekecek. Çünkü top yoldan çıktığı zaman uzay boşluğunda kısa süre içerisinde kaybolmaktadır. Son zamanların popüler oyunlarından olan ve bir akım şeklinde elden ele yayılan bir oyun haline gelmiştir Twisty Road apk.

Oyunda sürekli olarak ve sonsuza uzanan yollar değişik renkleri ile sıralanmakta ve aşağı doğru hızla giden topunuzu hayatta tutmaya çalışmaktadır. Ancak kıvrılan bu yollarda topun size ihtiyacı olacak ve ani gelen kıvrımlara tepki vererek onu yaşatmaya devam etmeye çalışacaksınız. Bazen topunuz yolun dışına çıksa ve kontrolü kaybetseniz bile endişelenmeyin çünkü uzay boşluğunda kıvrımlar ile devam eden bu yolun diğer parçalarına topunuzu gözden kaybolmadan düşürebilirsiniz. Bunu başardığınız zaman oyuna kaldığınız yerden devam edebilecek ve tekrardan aynı serüvene geri dönebileceksiniz.

BENZER  Brother in Arms 3 Apk indir

>

Bazen de önünüze çıkan engelleri aşmaya çalışacak ve daha fazla puan toplamaya çalışacaksınız. Top, uzay ve yolun değişik bir birleşimi olan bu oyunda gerçekten çok eğleneceksiniz. Piyasa çıkmasından kısa bir süre sonra binlerce kişi tarafından indirilen ve daha sonra bu sayı milyonlara ulaşan Twisty Road apk indir oyununu oynayan bu kişiler arasına hemen siz de katılmalısınız. Çünkü arkadaşlarınız bu oyunu oynarken sizin geri kalmanız ve muhabbet dışı kalmanızı gerçekten istemeyiz. Bunun için bu oyunu sizlere inidirabi kalitesi ile sunuyoruz. Bu zorlu oyunda şimdiden keyifli ve başarılı oyunlar dileriz.

BENZER  Monster Dash Apk indir
Twisty Road Apk indir YAPILAN YORUMLAR