two dots apk, two dots apk indir, two dots indir

Two Dots Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Two Dots Apk indir

Sadece noktaları birleştirmek gibi basit bir olaydan yola çıkılarak oluşturulmuş eşsiz bir oyunla karşınızdayız. Two Dots apk oyununda yapmanız gereken tek şey aynı renkteki noktaları birleştirerek puanlar elde etmektir. Bu kadar basit bir şeyi neden oyun yapmışlar ki diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu basit gibi görünen tarzı ve fikri o kadar geliştirmişlerdir ki siz de hayran kalacağınızdan eminiz. Daha fazla noktayı birleştirerek bir araya getirmenin yanında bir sonraki hamleyi de düşünerek kendinize daha fazla hamle şansı tanımalısınız.

Ayrıca kuracağınız küçük veya büyük kareler ile ekstra özellikler ve puanlar kazanabileceksiniz. Oyun renklerin bir cümbüşü haline gelmesiniz yanında alt taraftan gelen dinlendirici ve etkileyici fon müziği ile de dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu müzik sayesinde hem kafanızı dinlendirecek hem de oyuna daha iyi odaklanabilerek hamleleri daha açık bir şekilde görebileceksiniz. Yani hem eğlenecek hem zihninizi tazeleyecek hem de beyninizi çalıştıracak şekilde tasarlanmış bir oyundur. Two Dots oyunu piyasaya sürüldüğü ilk anadan itibaren büyük ilgi görmüş ve milyonlarca kişi tarafından indirilmiştir.

BENZER  Bulmaca Oyunu The Room 3 Apk indir

>

Tabi bu yüksek indirilme oranı nedeniyle oyunun yapımcıları üzerine çalışarak oyunu sık sık geliştirmiş ve güncellemeler ile yenilikler katmıştır. Biz de bu güncellemeler ve yenilikler çerçevesinde sitemizde sürekli olarak en son sürümü bulundurmaktayız. En son ve güncel şekliyle Two Dots apk indir oyununu indirabi kalitesi ile sizlere sunuyoruz. Bu eşsiz oyunda şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Two Dots Apk indir YAPILAN YORUMLAR