uber apk,uber apk indir, uber indir apk, android uber uygulaması

Uber Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Uber Apk indir

Uber Technologies Inc, dünya genelinde 50 farklı ülkedeki geniş akıllı telefon kullanıcıları için Uber android apk dosyasını geliştirdi. Bu, sizi olabildiğince her yere gidebilmenizi sağlamak için profesyonel sürücüyle verimli  özel otomobil servisiniz olarak çalışır. Cihazınızı kullanarak, gitmek istediğiniz yeri yazmanız ardından düğmesine dokunmanız yeterlidir ve sürücü birkaç dakika içinde sizin yanınıza ulaşacaktır. Dünyadaki başka bir yerde gezerken, keşfederken, bir  taksi için uzun süre beklemek ya da bazı araba servislerine önceden rezervasyon yapmak zorunda kalmanıza gerek yok. Eğer cep telefonunuzda ya da tabletinizde Uber uygulaması varsa arkanıza yaslanın ve endişelerinizi bir kenara bırakın.

BENZER  Google Earth Apk İndir

Uber, dünyanın dört bir yanındaki gezginler için kullanışlı bir araçtır. Uber apk, uygulama içindeki ücret maliyeti hakkında fikir edinmek için çeşitli Uber seçeneklerinin ücretlerini karşılaştırmanıza olanak tanır. Seyahat ederken ücret karşılığında fazladan nakit taşımayı düşünmek için kredi kartınızı, PayPal’ınızı veya Google Cüzdanınızı kullanarak ödeme yaparsınız. Uber yerleşik haritaya sahiptir, böylece tam adresi bilmeseniz bile, her iki taraf için toplama noktaları açıktır.

Kullanıcılar, belirlenen sürücüyle doğrudan temas kurarak her yerde tam olarak nerede olduklarını takip edebilir. Güvenlik açısından da oldukça farklı bir program olarak karşımıza çıkan Uber uygulamasını sitemizden cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilir, seyahat esnasında kaybolur muyum, ya da taksi bulamam endişelerinizi bir kenara bırakın. Uber apk indir sizin için her şeyi halleder.

BENZER  Android Yandex Navigasyon Apk indir
Uber Apk indir YAPILAN YORUMLAR