vector apk, vector oyunu, vector apk oyunu

Vector Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Vector Apk indir

Yaşanılan dünyadan kaçma hissi çoğu kişinin aklından geçiyordur. Düzeni terk etmek, sizi bu düzene zorlayan her şeyi geride bırakıp kaçmak… gerçek dünyada bu isteğinizi kimi şartlar nedeniyle gerçekleştiremiyor olsanız da distopik bir dünyada bunu yapmak mümkün. Vector apk oyunu size bu kaçı imkanını sunuyor.

 

 

>

Distopik bir evrende geçen oyunun hikayesi düzen içerisinde sıkışıp kalmış ve bu düzenden kaçmak isteyen bir adamın hayatını ele alıyor. Çalıştığı o kocaman gökdelenden bir gün kaçmaya çalışıyor ve başarıyor. Ancak onu bu düzene zorlayan kişiler kaçmasından pek de memnun değil… Sizin amacınız ise karakterinizin bu dünyadan kaçmasına yardım etmek. Vector apk oyunu klasik ve avcı olmak üzere iki ana bölümden oluşmaktadır. Başlangıçta klasik bölümde oynamaya başlıyoruz ve 50 yıldız topladıktan sonra avcı bölümüne geçebiliyoruz. Klasik bölümün içerisinde de 3 ana bölüm bulunmakta ve bu bölümlerin her biri 100’den fazla parkur içermektedir.

BENZER  Minecraft Son Sürüm Apk İndir

 

 

Bu bağlamda oyuncuları sıkmadan akışkan bir oyun keyfi sağlamaktadır. Oyun içerisinde sizi kovalayan bir avcıdan kaçmaya çalışıyorsunuz. Karşınıza çıkan küpleri toplamanız gerekiyor. Hepsini eksiksiz toplarsanız 3 yıldız kazanıyorsunuz. Aynı zamanda oyun içerisinde yapmanız gereken bazı hareketler var. Bu hareketler sizin oyun içerisinde daha başarılı olmanızı sağlıyor. Bu hareketleri marketten almanız ve oyun içerisinde gerekli yerlerde yapmanız gerekiyor. Böylece bölümü başarılı bir şekilde bitirebiliyorsunuz. Sizi kovalayan avcı size çok yaklaşırsa size elektrik vererek etkisiz hale getiriyor. Bu nedenle oyun içerisinde var gücünüzle kaçmanız gerekiyor.

Oyun grafik bakımından oldukça sade ama akıcı bir şekilde dizayn edilmiş. Böylece gözü yormayan, mobil cihazlarda kasmaya neden olmayan bir oyun ortaya çıkmış. Her yönüyle başarılı olan Vector apk indir oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Keyfili oyunlar dileriz.

BENZER  MOBIUS FINAL FANTASY apk indir son sürüm 2.0.100
Vector Apk indir YAPILAN YORUMLAR