vegas gangteri apk,vegas gangsteri apk indir,vegas gangster oyunu, mafia game

Vegas Gangsteri Apk İndir – Mafia Game

 

Vegas Gangsteri Apk indir

Vegas’ta olan, Vegas’ta kalır! Amansız bir maceraya atılabileceğiniz bir oyun ile karşınızdayız. Vegas Gangsteri, Vegas’taki suç örgütlerinin bir parçası olan karakteriniz ile akıl almaz bir heyecana sürüklenmenize imkan sağlıyor. Vegas Gangsteri apk oyunculara, rakip suç çetelerine karşı tehlikeli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Vegas Gangsteri, günahlar şehri Vegas’ta geçen bir suç oyunu. Bu tarz oyunlardan hoşlanan oyuncular için muhtşem grafik ve görselleri ile mobil platformda da bu heyecanı yakalamanıza yardımcı oluyor.

Vegas’ta bir suç çetesine üyesiniz ve rakip çeteler ile silahlı çatışmalara girerek araba çalabilirsiniz. Soygun, kumarhane, gasp ve aklınıza gelebilecek her türlü suç unsurunu içinde barındıran bu oyun ile heyecanlı bir mücadelenin içine girebilirsiniz.

BENZER  Android Gta San Andreas apk + SD Data indir

>

Çeşitli araçlar ve silahlar kullanarak gelebilecek olan tehlikelere karşı en uygun önlemi alabilirsiniz. Kamyondan, helikoptere birçok farklı araç ile şehir içinde turlayabilir, uygun araçlar seçerek otoban yarışlarına katılabilirsiniz. Molotof kokteyli, uzun namlulu silahlar ve lav silahları gibi pek çok çılgın silaha erişerek vermiş olduğunuz mücadelelerden galip çıkabilir, kendinizi ve diğer çete üyelerini koruma altına alabilirisiniz.

Vegas Gangsteri oyunu içinde bulunan birçok heyecan ve aksiyon oyuncuların mobil platformda da bu oyunlardan zevk alabilmesine imkan tanıyor. Vegas Gangsteri Apk indir oyununu sitemiz üzerinden hemen yükleyebilir ve Günahlar şehri Vegas’ta yaşanan bu amansız mücadeleye dahil olabilirsiniz. Unutmayın; Vegas’ta olan, Vegas’ta kalır! Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Slitherio Apk İndir
 
Vegas Gangsteri Apk İndir – Mafia Game YAPILAN YORUMLAR