Vikings : War of Clans apk indir son sürüm 3.8.5.943

 

Vikings : War of Clans oyunu apk indir abi güvencesiyle sizlerle.  Vikings : War of Clans oyunu gösterişli bir Viking kasabası inşa etmeye çalıştığınız bir strateji ve yönetim oyunudur. Bunu başarmanın anahtarlarından biri diğer kullanıcılar tarafından yönetilen komşu kasabalara saldırmak ve onları fethetmektir. Vikings : War of Clans oyunu sitemizden direkt ve hızlı şekilde indirme şansına sahipsiniz.

Vikings : War of Clans apk indir son sürüm

Vikings : War of Clans oyununun başlangıcında, kasabanız yalnızca birkaç yapıya sahiptir ve hepsi düşük bir seviyededir. Kaynak ve para kazandıkça fırınlar, büyük salonlar ve kışlalar gibi farklı çeşitte yapılar inşa edebilirsiniz. Ve en önemlisi, House of the Jarl ve the Oracle’da olduğu gibi kasabanızda yeni ana binalar yükseltebilirsiniz.

BENZER  Lords Mobile Apk indir

Vikings : War of Clans oyunu üzerinde savaşlara katılabilmek için yeni askerlere ihtiyacınız olacak ve onları alabilmek için kışlalara ve paraya sahip olmalısınız. Paralı asker, süvari, okçu, suikastçi ve kızgın kadınlar oluşturabileceğiniz birliklerden bazılarıdır; her biri güçlü ve zayıf yönlere sahiptirler fakat Viking kasabası için hayatlarını vermeye hazırdırlar.

>

Vikings: War Of Clans orijinal bir strateji ve yönetim oyunu değildir. Benzerlerine yeni birşey hatta orijinal bir ortam bile eklemez. Tek güçlü noktası benzerleri içerisinde daha göze çarpan grafik kalitesidir. Vikings : War of Clans apk indir linki sitemizde yer almaktadır.

BENZER  Megapolis Apk indir
 
Vikings : War of Clans apk indir son sürüm 3.8.5.943 YAPILAN YORUMLAR