voxox apk, voxox apk uygulaması

Voxox Apk indir

 

Voxox Apk indir

Akıllı telefonlar için üretilen ilginç uygulamalar arasında bir şaka uygulaması ile karşınızdayız. Voxox apk isimli bu uygulama ile karışınızdaki kişiyi numaranızı istediğiniz bir numara ile değiştirerek arayabilirsiniz.

 

 

>

Voxox uygulaması ilk çıktığı günlerden beri tartışmalara neden olan bir uygulamadır çünkü bu uygulama üzerinden dilediğiniz kişiyi dilediğiniz numara ile arayabilmenize imkan tanınıyor. Arayacağınız numarayı siz belirliyorsunuz ve karşı taraf sizin gerçek numaranızı göremiyor. Bu anlamda tartışmalara yol açan bu ilginç uygulamanın geliştirilme amacı ise sadece şaka amaçlı olması. Daha sonrasında emniyet tarafından alınan önlemler ile de uygulamanın kullanım amacı, geliştirilme amacına uygun hale getirilmiş durumda.

BENZER  Pixel Launcher Apk İndir

 

 

Voxox apk uygulaması üzerinden akıllı cihaza sahip olan kişilere arama veya mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Ayarlar kısmından karşı tarafın görmesini istediğiniz numarayı girerek kendi numaranızı gizleyebilir ve aramalarınızı bu numara üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde aramaların yapıldığı numaranın ülke kodunu da dilediğiniz ülke kodu ile değiştirebilirsiniz. Voxox apk uygulaması ile sadece akıllı cihazlara arama yapılmaktadır. Maalesef tuşlu cihazlarda uygulama geçerliliğini yitirmektedir.  Voxox apk indir uygulaması üzerinden ister kendi rehberinizden isterseniz de numaraları tuşlayarak karşı tarafa ulaşabilirsiniz. Status kısmından kendinize bir isim ve durum belirleyebilir ve uygulamayı kullanan diğer kişilere belirlediğiniz isim ile görünebilirsiniz. Gizlilik anlamında oldukça başarılı olan bu uygulamaya ilk giriş yapıldığında size 1 dolar vermektedir. Bu 1 dolar ile arama gerçekleştirebilirsiniz. 1 dolar tükendiğinde ayarlar kısmından kontör yükler gibi dolar satın almanız gerekmektedir. Voxox apk uygulaması arama yapabilmek için internet gerektirse de karşı taraf için böyle bir zorunluluk gerektirmemektedir. Karşı tarafın cihazı internete bağlı olmasa bile siz aradığınızda aramanızı görebilecektir.

BENZER  Rashr Apk İndir

Voxox apk uygulamasını kullanmak isterseniz sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yukarıda söylediğimiz gibi kötü kullanımlara dahil gerekli tedbirlerin Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından alındığını tekrar belirtmek isteriz.

 
Voxox Apk indir YAPILAN YORUMLAR