Wattpad apk indir son sürüm 7.10.0

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Wattpad apk ücretsiz kitaplar apk Android tabletinizden ya da cep telefonunuzdan milyonlarca farklı kitabı indirip okumanızı sağlayan bir uygulamadır. Tabletinizde geniş ekrandan kolayca kitap okuyabilirsiniz.

Wattpad apk ücretsiz kitaplar uygulaması, 10 milyonun üzerinde ücretsiz kitaba sahip bir kütüphane ile karşımıza çıkar. En iyi bilim-kurgu, macera, romantik, aksiyon kitaplarından bazılarının pdf kitap diye tabir edilen yada e-pub kitap denen sanal versiyonlarını bu kütüphanede bulabilirsiniz. Açlık Oyunları, Paulo Coelho’nun kısa hikayeleri ya da Margaret Atwood’un tüm çalışmaları indirebileceğiniz kitaplardan sadece bir kaç tanesi.

Wattpad apk ücretsiz kitaplar apk

Wattpad apk ücretsiz kitaplar uygulaması internete bağlı olmadan kitapları okumanıza  da izin verir. Aynı zamanda bir çok farklı seçenek arasından kendi okuma seçeneklerinizi de düzenlemenizi sağlar; yazı fontu ve diğer özellikler gibi.

BENZER  Wattpad Apk İndir
>

En iyi tarafı Wattpad apk ücretsiz kitaplar uygulamasını tüm cihazlarınızla eşleyebilirsiniz; böylece, tabletinizden, telefonunuzdan ve hatta websitesinin kendisinden bile okuma yapabilirsiniz.

Wattpad apk ücretsiz kitaplar uygulaması kitap severler için çok ilgi çekici bir uygulama, milyonlarca kitabı ücretsiz istediğiniz zaman istediğin yerde okumanıza izin verir.

Wattpad apk indir

• Vini’yi meşhur eden Kötü Çocuk hikayesinin yazarı Büşra Küçük’ü takip et ve hikayelerini okumaya başla.
• Milyonlarca ÜCRETSİZ kitap ve hikaye arasından seç: bilim-kurgu, gizem, aşk, kurgu, polisiye hikaye-roman ve daha bir çoğu!
• Yazarlarla doğrudan arkadaşlıklar kur. Oy ver, yorum yap, okuma listeleri oluştur.
• Kendi hikayeni yaz ve herkesle paylaş. Hikayelerini Wattpad topluluğuyla paylaş.
• Telefonunuz, tabletiniz ve wattpad.com arasında Wattpad kitaplığınızı ve hikayelerini senkronize et.
• One Direction, Emblem3, Mindless Behavior, Justin Bieber gibi en sevdiğiniz yıldızlar ve Kpop’s SNSD ve TVXQ gibi dünyanın her yerinden pop müzik yıldızları hakkında ücretsiz hayran kurgu e-kitap ve hikayeler oku ve yaz.

BENZER  Mobogenie Apk İndir
Wattpad apk indir son sürüm 7.10.0 YAPILAN YORUMLAR