wattpad indir,watpadd apk indir,wattpad uygulaması indir

Wattpad Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Wattpad Apk indir

Günümüzde kitaplardan çok e-kitap okuma oranı teknoloji ile birlikte ilerlemiş durumda. E-kitap seçeneğinin fazla olması da kullanıcıları bu alana doğru yönlendiren en büyük etkenlerden biridir. Ancak piyasada basılı halde bulunan, herkes tarafından bilinen hikayelerden ziyade, hiç tanınmayan kullanıcılar tarafından yazılmış, hayal gücünün çarpıcı ürünleri haline gelen hikayelerin okunma oranları çok daha fazla hale gelmiştir. Çoğu kullanıcının bu tarz hikayeleri hem kendilerinin yazabileceği hem de başka kullanıcılar tarafından yazılan hikayeleri okuyabileceği bir platform olarak doğan Wattpad apk ise tüm dünyada ilgi ile takip edilen uygulamalardan bir tanesidir.

BENZER  Skype Apk İndir

Wattpad, ülkemizde de birçok kullanıcının ilgi ile takip ettiği, farklı kullanıcıların yazmış olduğu hikayeleri okuyabildiğiniz veya kendin hikaye üretebileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Diğer sosyal medya uygulamalarının mantığı ile ilerleyen Wattpad kullanıcıların birbirini takip edebileceği, hikayelerini puanlayabileceği bir yazı ortamıdır.

>

Wattpad uygulamasına kaydolarak milyonlarca kitap ve hikaye arasından sevdiğiniz tarza göre yazılar okuyabilirsiniz. Wattpad’de bilim kurgu, aşk, korku, gizem, polisiye gibi birçok tarzı yansıtan milyonlarca hikaye bulunmaktadır. Bunlar arasından beğendikleriniz ile kendinize kitap listeleri oluşturabilir, dilerseniz diğer kullanıcıların da okuyabilmesi için paylaşabilirsiniz. Kendi hikayenizi yazabilir, Wattpad topluluğunun en popüler yazarlarından biri olabilirsiniz. Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk romanını ilk yazdığı platform olan Watpadd, birçok kullanıcıya gerçek bir yazar olabilme imkanı tanıyor. Wattpad üzerinde hayal gücünün sınırı yok! Yazdığınız her hikaye milyonlarca kullanıcı tarafından okunup, oylanabilecek ve yorumlanabilecek.

BENZER  Wattpad apk indir son sürüm 7.10.0

Hayal gücünüzü sınırlandırmadan dilediğiniz her şeyi yazıp anlatabileceğiniz bir uygulama olan Wattpad Apk indir uygulamasını sitemiz üzerinden hızlıca indirebilir ve popüler bir yazar olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Wattpad Apk İndir YAPILAN YORUMLAR