We Heart It apk indir son sürüm 8.0.2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

We Heart It, başlığa uygun beğendiğiniz fotoğrafları bulmanıza ve onları Android cihazınıza ya da bulut hesabınıza (We Heart It hesabınıza) kaydetmenize izin veren bir uygulamadır. Beğendiğiniz fotoğrafları bulmak için istiyorsanız bu uygulama tam size göre. We Heart It apk indir ve aradığın fotoğrafları hemen sende bul.

We Heart It apk indir

We Heart It apk indir

We Heart It, Pinterest gibi diğer görüntü paylaşım sitelerine benzer şekilde çalışmaktadır.Sizin en çok ilginizi çeken etiketleri seçebilir ve diğer kullanıcılar tarafından yüklenen ve aynı etiketleri içeren görüntülerin arasında bulabilirsiniz.

Tabiki, diğer We Heart It kullanıcılarını takip edilebilir ve aynı şekilde onları takip edilebilirsiniz. Genelde fotoğraflarıyla ilgilendiğiniz bir kullanıcıyı bulduğunuzda, sadece onu takip etmeniz gerekir, böylece o kullanıcıların bütün güncellemeleri ana bildirimleriniz de görülür.

BENZER  WhatsApp Plus Apk indir
>

Beğendiğiniz bir fotoğraf bulduğunuzda, kalp butonuna tıklamanız yeterlidir. Böylece, siteye kendi sahip olduğunuz fotoları eklersiniz ve hesabınıza dilediğiniz zaman girerek onları görürsünüz. Buna ek olarak, aynı şekilde kolayca onları cihazınıza kaydedebilirsiniz.

We Heart It, fotoğraf temelli mükemmel bir sosyal ağdır ve Pinterest uygulamasına çok benzemektedir. We Heart It apk indir ve zevkine uygun tonlarca fotoğraf bul: kedi, yemek, moda, kedi, kedi ve daha fazla kedi…

We Heart It apk indir son sürüm 8.0.2 YAPILAN YORUMLAR