Whatlisten apk indir müzik indirme uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Whatlisten müzik severler için ideal bir uygulamadır. Bu uygulamayla akıllı telefonunuza müzik indirmek ve dinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dinlemeyi istediğiniz herhangi bir şarkıyı bulmanıza, hızlı ve kolay bir şekilde indirmenize izin veren bir arama çubuğuna sahiptir. Üstelik Whatlisten dahili bir müzik oynatıcısıyla birlikte gelir böylece indirilmiş şarkıları kaydedebilir ve farklı çalma listeleri içinde organize edebilirsiniz.

whatlisten apk indir

Uygulamanın müzik indirmek, dinlemek, sanatçı, albüm, şarkı ya da türe göre yeni müziği aramak için etkileyici ve sezgisel bir tasarıma sahiptir. Üstelik, modunuza göre çalma listelerini oluşturabilir ya da belirli bir sanatçının en beğendiğiniz şarkılarından özel bir seçme oluşturabilirsiniz.

BENZER  YT3 Music Downloader apk indir son sürüm 1.93

Whatlisten’ın diğer müzik indirme uygulamaları üzerine esas artısı ise içerik indirmek söz konusu olduğunda herhangi bir sorun çıkarmamasıdır. O kadar basit bir arayüzü vardır ki kafanızın karışması ya da istemediğiniz bir tuşa basma tuzağına düşmeniz neredeyse imkansızdır. İstediğiniz şarkının ya da sanatçının adını yazın ve uyan tüm sonuçlar açılsın. Aradığınız şeyi bulduğunuzda, sadece indirmek istediğiniz şarkının ismini seçin ve uygulama içinde yer alan müzik oynatıcısını çalmaya başlatın.

whatlisten apk download

Whatlisten ile akıllı telefona müzik indirmek ve dinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Whatlisten apk indir müzik indirme uygulaması YAPILAN YORUMLAR