whatsagent apk, whatsagent apk indir, whatsapp çevrimiçi takip uygulması, whatsagent indir apk

WhatsAgent Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

WhatsAgent Apk indir

WhatsApp Messenger, Android ve diğer platformlar için kullanılabilen ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaşlarınıza ve ailenize mesaj göndermek ve arkadaşlarınızla görüşme yapmak için İnternet bağlantınızı (4G / 3G / 2G / EDGE veya Wi-Fi, varsa) kullanmaktadır. SMS, mesaj, çağrı, fotoğraf, video, belge ve sesli mesaj gönderip almak için WhatsApp’a geçin.

Whatsapp kullanıcılarının ücretsiz olarak mesajlaşması önemli bir özellik iken aynı zamanda ikili ilişkilerde de sıkıntı yaşatabiliyor. Özellikle whatsapp’ta çok uzun süreler geçirilenler için ikili ilişkiler zaman zaman  zorlaşabiliyor. İşte WhatsAgent bir anlamda özel ilişkinizde karşı tarafın whatsapp’ta ne kadar zaman geçirdiğini görebilmeniz adına oluşturulmuş bir uygulama.  Güvene dayalı ilişkiler sürdürebilmek adına önemli bir ayrıntı olarak göze çarpan uygulama sayesinde acabalarınız ortadan kalkabilir.

BENZER  Puffin Apk İndir

WhatsApp kişilerini WhatsAgent apk ile görüntüleyebilir ve çevrimiçi olduğunda anında bildirim alabilirsiniz.

>

– WhatsApp kişilerinizin ne zaman oturum açtığını kaç kez Whatsapp’a girdiğini ve çevrimiçi süreleri görebilirsiniz

– Çevrimiçi olduğunuzda en son görüntü, kapatma ve anlık bildirimleri görebilirsiniz

– Whatsapp kişilerinizin 24 saat içinde çevrimiçi olarak kaç dakika kaldığını öğrenebilirsiniz.

-Bu verilerinizi kendiniz analiz etmek için Excel’e aktarabilirsiniz.

Whatsapp Whatsagent apk indir  sistem ve kullanıcılar için güvenlik sağlamanız, cihazınızda bazı izinleri vermeniz gerektirmektedir. Ağlar hakkında erişim bilgilerine ihtiyaç duyar. Ağ girişlerini açmayı gerektirir. İşlemci uyku halinden veya ekranın kararmasından korumak için PowerManager WakeLock’ları kullanma erişimini sağlayın.

BENZER  Uc Browser Apk indir
WhatsAgent Apk indir YAPILAN YORUMLAR