whatsapp apk indir, son sürüm whatsapp apk, whatsapp beta apk, whatsapp apk

WhatsApp Apk indir

 

WhatsApp Apk indir

Cep telefonlarınıza yükleyeceğiniz WhatsApp apk uygulaması  ile kullandığınız operatöre SMS  parası vermemenizi sağlayan  sosyal bir ağ, mobil mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp , iPhone’dan , BlackBerry’e, Nokia’dan Samsung’a kadar her türlü telefona yüklenebilir ve WhatsApp uygulaması olan herkes ile rahatlıkla iletişim kurulabilmektedir. Bu uygulamanın en güzel özelliği tüm telefon operatörlerini devreden çıkararak sadece telefon numaraları üzerinden rahatlıkla ücretsiz olarak mesajlaşma şansına sahip olmanızdır.

WhatsApp Messenger ile sadece mesaj değil, dosya aktarımı ve fotoğraf gönderme gibi  işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzda kullandığınız internet paketiniz sayesindeWhatsApp kullanıcıları ile her zaman iletişimde kalabilir, görüntülü bile görüşebilirsiniz. WhatsApp  uygulaması sayesinde aynı zamanda gruplar oluşturup toplu halde konuşmalar yapabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.  WhatsApp’ta oluşturduğunuz gruplarda  herkesin sınırsız görüntü, video ve ses medya mesajları gönderebilme özgürlüğü vardır.

BENZER  Scorp Apk İndir

whatsapp apk indir, son sürüm whatsapp apk, whatsapp beta apk, whatsapp apk

>

WhatsApp’ın bir diğer güzel özelliği ise mesajlarınızın gitmesini istediğiniz saati ayarlayarak ses mesajı dosyası oluşturup sevdiklerinize sürpriz mesajlar gönderebiilrsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantınız ve cep telefonunuz varsa WhatsApp kullanabilirsiniz. Milyonlarca kullanıcıya ulaşan WhatsApp  ile aynı zamanda görüntülü arama yapabilir sevdiklerinizle canlı canlı özlem giderebilirsiniz.  Yeni sürüm ile birlikte Whatsapp kişi listenizde görüntülü aramayı destekleyen programa sahip kişilerde  bir kamera işareti göeceksiniz. Bu sizin o kişiyle görüntülü arama yapabileceğiniz anlamına gelmektedir.

whatsapp apk indir, son sürüm whatsapp apk, whatsapp beta apk, whatsapp apk

Sitemizden Whatsapp uygulamasını indirip hemen kurulum yaparak WhatsApp’ın sihirli  mesajlaşma dünyasına adımınızı atabilirsiniz. Sitemizde bulunan whatsapp uygulaması sorun yaşamamnız açısından güncel sürüm çıktıkça sürekli güncellenmektedir. Keyifli sohbetler dileriz.

BENZER  Whatsapp silinen mesajları okuma uygulaması
 
WhatsApp Apk indir YAPILAN YORUMLAR