WhatsApp Business apk indir son sürüm 2.18.148

  • Ana Sayfa
  • Sosyal
  • WhatsApp Business apk indir son sürüm 2.18.148
 

WhatsApp Business resmi WhatsApp istemcisi için dizayn edilmiş bağımsız bir uygulamadır. Uygulamanın görevi iş hesabınızın çeşitli yönlerini yönetmektir böylelikle Whatsapp sohbet aracılığıyla müşterilerinizle irtibata geçebilirsiniz. Tek gereksinim resmi WhatsApp Business statüsü elde etmek için kayıt yaptırmaktır.

WhatsApp Business apk indir

Şirket profilinize ait tüm bilgileri, ait olduğu alanın yanı sıra (eğer varsa) posta adresiniz de dahil olmak üzere uygulamaya girmeniz gerekmekte. Diğer bilgiler her girişte herkese listede görünür. Ayrıca sizinle iletişim kuran müşterilere de yanıt verebilecek ve otomatikleştirilmiş bir yanıtlama robotu ile bunları yanıtlamayı başarabileceksiniz.

BENZER  Youtube Apk İndir

WhatsApp Business apk hakkında en heyecan verici olan şey, orijinal resmi WhatsApp istemcisi ile aynı Android cihazında bir arada bulunabilmesi ve bunların her biri ile ilişkili farklı hesaplara ve telefon numaralarına paralel olarak çalışabilmesidir. Kısacası kişisel bir Whatsapp uygulaması telefonda kurulu iken ikinci whatsapp olarak bu uygulamayı kurup sorunsuz çalıştırabiliyorsunuz. Çift whatsapp kurulumu yapılabiliyor. Bu, WhatsApp Business’dan kişisel WhatsApp hesabınızı rahatsız etmeden çalışabilmeniz için yapılmıştır.

>

WhatsApp Business apk indir

WhatsApp Business, müşterileriyle doğrudan dünyanın en yaygın kullanılan anlık mesajlaşma servisiyle iletişim kurmak isteyen şirketler ve işletmeler için vazgeçilmez bir araçtır.

BENZER  Facebook Messenger apk indir son sürüm 185.0.0.31.96
 
WhatsApp Business apk indir son sürüm 2.18.148 YAPILAN YORUMLAR