WhatsApp Plus Apk indir

 

WhatsApp Plus Apk indir

Artık hayatımızın her alanına sirayet eden ve onsuz yaşayamaz hale geldiğimiz, elimizin altında yapabileceğimiz her şeyi tek bir dokunuşa indiren bir uygulama olan WhatsApp’ın daha da geliştirilmiş hali olan WhatsApp Plus apk ile karşınızdayız. Mesajlaşma, resim gönderme, belge gönderme, konum gönderme gibi özelliklerinin yanında durum ekleme gibi getirilen yeni özelliklerle WhatsApp çıtayı gerçekten çok yukarılara taşımıştır.

Bunlarla yetinmeyerek görüntülü ve sesli görüşme özelliklerini de getirmiş ve bir devrim niteliğinde etki yaratmıştır. Kişi listenizdeki diğer insanların anlık durumlarını veya son görülmelerini, çevrimiçi durumunu da rahatlıkla görebilmektesiniz. Bu kadarla da bitmedi, WhatsApp Plus sayesinde yukarıda saydığımız özeliklerin üstüne ek olarak sizi bir adım daha öne götürecek ve her şeyden haberdar olmanızı sağlayacak özelliklere kavuşacaksınız. Aklınıza bile gelmeyecek özellikleri sayesinde mesajlaşmak ve insanları takipte kalmak, özellikle de ilgi duyduğunuz sizi ilgilendiren insanları takipte kalmak daha kolay olacak. Nasıl mı? Bu yeni geliştirilen uygulama sayesinde WhatsApp’ın size sunmuş olduğu eşsiz güzelliklere ek olarak daha genişletilmiş son görülme, mesaj girdi çıktıları, geliştirilmiş duvar kağıtları ve emojiler ile hem takip etmek istediğiniz kişiyi daha rahat ve geniş özellikler ile takip edebilecek veya WhatsApp deneyimini daha iyi yaşayabileceksiniz.

BENZER  Applock Apk İndir

>

Bu uygulama sayesinde arkadaşlarınız ile konuşmak ve onlar ile iletişimde kalmak artık eskisinden daha keyifli ve kolay hale gelecektir. Whatsapp plus apk indir en çekici gelen özellikleriyse şöyle; çevrimiçi gezinirken çevrimdışı görünme, size iletilen mesajları iletilmemiş gibi gözükme, mesaj  yazıyor özelliğini kapatma, fotoğrafınıza bakanları görebilme ve daha birçok özellik… Siz de bu eşsiz özelliklere sahip uygulamayı indirerek bu özelliklerden geri kalmamalısınız. İşte bunun için bu uygulamayı sizlere indirabi kalitesi ile sunuyoruz.

 
WhatsApp Plus Apk indir YAPILAN YORUMLAR
  • Hakan Topuzoğlu
    2 sene önce

    Bu haliyle daha kullanışlı olmuş, teşekkür ederiz.