notification history apk

Whatsapp silinen mesajları okuma uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Whatsapp silinen mesajları okuma uygulaması; Notification History

whatsapp silinen mesajları okumak

whatsapp silinen mesajları okumak

Whatsapp’ta silinen mesajları okuma nasıl yapılır diyorsanız bu apk tam size göre Whatsapp silinen mesajlar nasıl okunur? Notification History apk indir ve whatsapp silinen mesajları oku. Yeni sürüme güncellemeden sonra gösterilmemesi durumunda, lütfen uygulamayı kaldırın, cihazınızı yeniden başlatın ve sonra tekrar kurun.

Bu uygulama cihazınızın bildirimlerini yakalamak ve cihazınızda açılan ve depolananlar daha sonra atılmak üzere olsa bile aramak için arama yapmak üzere saklanan ve tekrar aktifleştirilebilir mesajlarını yakalamak için tasarlanmıştır. İstenmeyen bildirimler için filtreler de tanımlayabilirsiniz; böylece bunlar kaydedilmeyecek ve listelerde veya arama sonuçlarında görünmeyeceklerdir.

BENZER  Line Apk İndir

Alınan bildirimler, daha sonra bir listeye uzun dokunarak veya bildirim detay görünümünde bir saat stili simgesi seçilerek de planlanmalıdır.

>

Bildirimi görünümden kaldırmak için öğeyi sola veya sağa kaydırmayı deneyin.

Bildirimler gösterilmediğinde: Lütfen android ayarlarında bir Bildirim Erişimi sağladığınızdan emin olun.

Gösterilmeyen mesajlar: Lütfen, android ayarlarında Erişilebilirlik Hizmetine erişim sağladığınızdan emin olun

Premium sürüm özellikleri:

-Reklamsız arayüz

– KEEP Uyumlu filtre tipi

– Sınırsız filtreler

– Bildirim görünümünde özel tarih aralığı

Sürüm 2.5.1’den başlayarak WhatsApp görüntüler, ses, video desteği eklendi. Bu, WhatsApp uygulaması tarafından alınan görüntüleri silinmiş olsalar bile görüntüleyebileceğiniz anlamına gelir. Görüntüleri yansıtmak ve görüntülemek için lütfen depolama iznini etkinleştirin. Resimler, “fotoğraf” olarak etiketlenmiş öğelerin herhangi birine dokunarak bildirim ayrıntılı görünümünde açılabilir. Lütfen bu fonksiyonun beta sürümünde olduğunu, herhangi bir rahatsızlık yaşıyorsanız, lütfen en kısa sürede bize bildirin. Bir “WhatsApp izleme” seçeneğine dokunarak işlevi yan menüden etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

BENZER  Skype Apk İndir

Whatsapp’ta silinen mesajları okumak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz,  Whatsapp Notification History apk indir abi sitesinde sizlerle.

Whatsapp silinen mesajları okuma uygulaması YAPILAN YORUMLAR