whatsdog apk,whatsdog apk indir,whatsapp takip uygulaması

Whatsdog Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Whatsdog Apk indir

Whatsapp dünya üzerinde en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak ön plana çıkmaktadır. Whatsapp kullanıcısına sunmuş olduğu pek çok imkan ile kendine özel bir yer edinmiştir. Whatsapp’a giriş saatinin gizlenebilme özelliği de bu imkanlardan biridir. Kullanıcıların bir kısmı ile Whatsapp’ın son görülme tarihini gizleyebilmeye olanak sağlayan bu hizmetini engellemek istemektedir. Kişi listesinde bulunan kullanıcıların son görülme saat ve tarihlerini görebilmek amacıyla pek çok uygulama geliştirilmiştir. Whatsdog apk uygulaması bu uygulamalar arasında lider durumdadır.

 

Whatsdog uygulaması Whatsapp’ta gizlenmiş olan son görülme saaati ve tarihini gizli olarak görebilmenize imkan sağlayan bir uygulamadır. Android kullanıcılarının hizmetine sunulmuş olan Whatsdog uygulaması üzerinden dilediğiniz kişinin son görülme saat ve tarihine ulaşabilirsiniz. Whatsdog uygulaması oldukça basit bir ara yüze sahiptir. Whatsdog uygulamasına giriş yaptığınızda hiçbir kişisel bilgi vermenize gerek yoktur. Hatta cihazınızda Whatssapp’ın yüklü olmasına bile gerek yoktur. Sadece Whatsapp’a ne zaman giriş yaptığını öğrenmek istediğiniz numarayı girmeniz yeterlidir. Numarayı girdikten sonra whatsdog uygulaması girilen numara ile senkronizasyon sağlayacak ve Whatsapp uygulamasına her giriş yapıldığında size bildirim gönderecektir.

BENZER  iRoot Apk indir
>

 

Whatsdog uygulaması üzerinden girmiş olduğunuz numaranın whatsapp giriş kayıtları oluşturulmaktadır. Günlük, haftalık ve aylık olarak giriş ve çıkış saatlerini ve kaç dakika çevrimiçi kaldığına dair tüm kayıtlar tutulmaktadır. Geriye dönük istatistiklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Whatsdog apk indir uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Whatsdog Apk İndir YAPILAN YORUMLAR