wibr apk indir,wibr uygulama indir, şifre kırma uygulaması indir

Wibr+ Apk indir

 

Wibr+ Apk indir

İnternet paketiniz bitti ve geldiğiniz bu ortamda ne yapacağınız bilemiyor musunuz? Bulunduğunuz ortamda wifi var ancak şifeyi öğrenemiyor musunuz? İşte sizi bu dertten kurtaracak olan harika bir uygulama ile karşılıyoruz. Wibr+ apk uygulaması!

 

 

>

Wibr+ apk uygulaması tüm wifi şifrelerini kırmaya yarayan özel bir uygulamadır.  Wibr+ uygulaması şifre bulmak amacıyla Brute Force ve Wordlist (dictionary) yöntemlerini kullanmaktadır. Android cihazının tarafından algılan wifi bağlantılarının şifrelerini saniyeler içerisinde bulmaya yarayab bu yöntemler sayesinde Wibr+ kendi alanında n başarılı uygulama olarak görülmektedir Brute Force yöntemi birçok wifi kullanıcısının tercih ettiği sayı, üyük harf, küçük harf ve özel karakterlerden oluşan şifreleme yöntemini kırmaya yarayan bir yöntemdir. Wibr+ uygulaması Brute Force yöntemini kullanarak bağlanmak istediğiniz wifi ağının şifresini tüm bu olasılıklara göre tarar ve uygun şifreyi elde ettiğinde sizin ağa bağlanmanıza imkan sağlar. Sadece birkaç saniye süren bu milyonlarca ihtimal arasından oluşturulan şifreyi bulmakta oldukça başarılıdır.

BENZER  APK Editor PRO Apk indir

 

 

Diğer bir yöntem olan Wordlist yani Dictionary yöntemi ise hazır kelime grupları ile oluşturulmuş olan wifi şifrelerini kırmaya yarar. Yine milyonlarca hatta milyarlarca ihtimali birkaç saniye içerisinde tarayarak uygun kelime grubuna ulaşır ve şifreyi size sağlar. Wibr+ uygulaması tüm dünyada bulunan Android kullanıcıları tarafından seçilmiş en başarılı uygulamadır. Wifi şifresini kırarken wifi sinyaline yakın bir konumda olmanız süreci hızlandıracaktır.

Sınırsız internet keyfi yaşamak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Hemen sitemiz üzerinden Wibr+ apk indir uygulamasını ücretisiz olarak yükleyebilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

BENZER  Game Hacker Apk İndir
 
Wibr+ Apk indir YAPILAN YORUMLAR