wifikill pro apk indir,wifikill apk,wifikill uygulaması,wifi engelleyici

WifiKill Apk İndir

WifiKill Apk indir

Bir internet ağında fazla bağlantı olduğunda internet ağının kalitesi yavaşlamaktadır. Yavaş internet bağlantısı çoğu işinizin yarım kalmasına neden olmaktadır. Kimi zaman evinizde veya iş yerinizde kullanmış olduğunuz internet ağınıza bazı şifre kırıcı programlar ile tanımadığınız kişiler bağlantı sağlayabilmektedir. Bu gibi istenmeyen durumların önlenebilmesi amacıyla geliştirilmiş WifiKill apk uygulaması sizin için kurtarıcı olacaktır.

WifiKill uygulaması internet ağına bağlanmış olan istenmeyen kişileri ağ üzerinden atmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Android cihazlar için geliştirilmiş mobil sürümü ile kolaylıkla mobil cihazınıdan da bu işlemi gerçekleştirebilmenize imkan tanır. WifiKil uygulaması ile internet bağlantınızın kalitesini yavaşlatan bağlantıları sonlandırabilir ve engelleyebilirsiniz. Bu uygulama Root gerektirdiğinden öncelikle cihazınızın Rootlu olduğundan emin olmalısınız. Rootlu cihazınız üzerinden basit bir işlemle gerçekleştirebileceğiniz bu işlem internet bağlantınızın hızlanmasına yardımcı olur.

BENZER  Uc Browser Apk indir

WifiKill uygulaması üzerinden tarama yaparak internet ağınıza bağlanmış olan cihazları görüntüleyebilirsiniz. Tarama kısmında IP adresi ile gösterilen istenmeyen bağlantıları tek bir tık ile ağ üzerinden atabilir ve tekrar bağlanmalarını engelleyebilirsiniz. Eğer birden fazla bağlantı görüntülüyorsanız sayfanın alt tarafından bulunan grab all ve kill all butonlarını kullanarak bağlanan kullanıcıların tümünü kolayca engelleyebilirsiniz. Şifrenizi değiştirmenize bile gerek kalmadan istenmeyen kullancıların IP numaralarını engelleyebilir ve istenmeyen listesine kaydedebilirsiniz.

WifiKill apk indir internet ağınızın verimliliği açısından kullanıcılara bir fırsat sunmaktadır. İnternet ağınızı kimlerin paylaştığının öğrenmek için sitemiz üzerinden WifiKill Apk uygulamasını indirip kurabilirsiniz.

BENZER  Yaani Apk indir
WifiKill Apk İndir YAPILAN YORUMLAR