Yalp Store apk indir son sürüm

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Yalp Store uygulaması ile bir Google hesabı olmadan Google Play’den herhangi bir APK indirin. Geniş Google Play kataloğundaki tüm kategorilere göz atın veya belirli bir uygulamayı arayın ve indirin.  Google play hesabı olmadan apk indirmek için Yalp Store apk indir ve kur. Bu uygulama sayesinde Google Play üzerinden indirme yapmak için Google hesabı sahibi olmana gerek yok.

Yalp Store apk indir

Yalp Store apk indir

Yalp Store, Google Play ile aynı uygulama bilgilerine sahiptir: Açıklamalar, ekran görüntüleri, en son sürümdeki değişiklikler ve kullanıcı yorumları. İlginç bir uygulama bulduktan sonra, APK’yı doğrudan tek bir dokunuşla cihazınıza indirin. Sürüm kodunuz olduğu sürece daha eski sürümleri bile indirebilirsiniz.

BENZER  Zenmate Apk İndir

İndirilen APK’ların yanı sıra, Yalp Store, önceden indirilmiş uygulamaları cihazınızda kolayca yönetmenizi sağlar. Yeni güncellemeleri hızlı bir şekilde kontrol etmek, bir uygulamanın güncellemesini engellemek veya herhangi bir uygulamayı bir sistem uygulamasına dönüştürmek için bunu kullanın.

>

Yalp Store, Google Play’den herhangi bir APK’yı kolayca indirmek için ve önceden yüklenmiş uygulamalarınız üzerinde daha fazla kontrole sahip olmanızı sağlayan iki uygulama işini bir arada yapar.  Tüm bunları yapmak istiyorsan Yalp Store apk indir ve android cihazına yükle. Hepsi bu kadar.

Yalp Store apk indir son sürüm YAPILAN YORUMLAR