YouCam Perfect apk indir son sürüm

 

YouCam Perfect, en sevdiğiniz resimlere sayısız efekt uygulamak için geliştirilmiş bir fotoğraf – düzenleme aracıdır – küçük değişimlerden güçlü modifikasyonlara kadar. YouCam Perfect apk indir abi güvencesiyle sizler ile. Instagram resimlerini güzelleştir YouCam Perfect apk download et ve telefonuna yükle.

YouCam Perfect’in asıl özelliği otomatik-süslemedir, bu özellik resimlerinizi siz bir şey yapmak zorunda kalmadan pratik bir şekilde tekrar düzenleyecek.

Bununla beraber, YouCam Perfect uygulamasının tamamen öne çıktığı özelliği yüz ve göz şekillerini düzenleme gibi seçeneklere sahip olmasıdır. Yüzünüzü daha küçük, gözlerinizi ise daha büyük gösterebilirsiniz, aynı zamanda uygulamak istediğiniz efekti yoğunlaştırma seçeneğine de sahipsiniz.

BENZER  Tubemate Apk İndir
>

YouCam Perfect ayrıca sayısız farklı çerçeve ekleme ve resminize farklı tonlar katacak çeşitli renkleri uygulama seçeneğine de sahiptir.

YouCam Perfect üzerinde resimlerinizi düzenlemeye başladığınızda onları Twitter, Facebook, Instagram, Dropbox ya da Gmail’e yükleyebilirsiniz. İstediğiniz bir sosyal medya platformunu seçin ve saniyeler içinde resimlerinizi paylaşın.

 
YouCam Perfect apk indir son sürüm YAPILAN YORUMLAR