youtube apk indir,youtube indir,youtube uygulama indir

Youtube Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Youtube Apk indir

Dünyanın en büyük sosyal içerik platformu olan Youtube’a hoş geldiniz! Youtube tüm dünyanın kullanmış olduğu, sosyal içerik platformları arasında açık ara en sevilen ve en çok tercih edilen sosyal medya platformudur. Youtube apk üzerinden dünyanın her yerindeki kullanıcılar tarafından eklenmiş milyonlarca video içeriğine erişebilirsiniz.

 

Sevdiğiniz müzik gruplarının en son çıkan albümleri, öğrenmek istediğiniz bir konu hakkında yayınlanmıi bir video veya gitmek istediğiniz bir ülkenin görüntülerini içeren bir video… Hepsi ama hepsi Youtube’da. Youtube; dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunan, milyonlarca kanala sahip olan dünyanın en büyük video rezervidir. Youtube üzerinde erişebilceğiniz on binlerce video içeriği vardır. Eğitim, sağlık, teknoloj, kadın, erkek, sanat, sinema, dizi, film, bilim ve daha binlerce kategori arasından ilginizi çeken kanalları bulup abone olabilirsiniz.

BENZER  Facebook Lite Apk İndir
>

 

Youtube’u mobil platforma taşıyan bu uygulama sayesinde abone olduğunuz kanalları ana sayfanızda görebilir ve yeni eklenen videoları kolayca takip edebilirsiniz. Youtube kullanıcıları tarafından ilgi ile takip edilen diğer kanalları öneri olarak görebilir ve kolayca ulaşabilirsiniz. Youtube’a yeni eklenen videolardan hemen haberdar olabilmeniz için bildirim ayarları üzerinden yeni video bildirimlerini açabilir ve kimse görmeden yeni videoyu ilk siz izleyebilirsiniz.

Youtube’da bulunan tüm videolara yorum yapabilir, diğer kullanıcılar ile takipleşebilir ve dilediğiniz içeriği kanalınızda paylaşabilirsiniz. İzlenme sayınızı arttırarak popüler bir youtube kanalına sahip olabilirsiniz. Youtube apk indir uygulamasına sitemiz üzerinden erişebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

BENZER  Periscope Apk İndir
Youtube Apk İndir YAPILAN YORUMLAR